Lubelska Smakowa

18 stycznia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Lubelska Smakowa

lubelska smakowa
brak

Kategorie marki:

Wódki smakowe

Właściciel marki:

Stock Polska sp. z o.o.

Lubelska to marka wódek smakowych, która zdobyła serca konsumentów w Polsce i stała się synonimem doskonałej jakości w połączeniu z atrakcyjnymi cenami. Wódki Lubelska produkowane są przez Stock Polska, markę znaną dawniej jako Polmos Lublin. Ich historia rozpoczęła się już w 1906 roku, kiedy to Emil Plage, renomowany lubelski przemysłowiec, założył zakład destylarni spirytusu. Dziś marka Lubelska, będąca częścią grupy Stock Polska, czerpie inspirację z tego bogatego dziedzictwa i nosi nazwę nawiązującą bezpośrednio do miejsca swojego powstania – Lublina.

Lubelska smaki

Wódki Lubelska to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim niezrównane doznania smakowe. Znane są z szerokiej gamy smaków owocowych, które wyróżniają się przede wszystkim intensywnością, wyrazistością i aromatycznym bogactwem. Dostępne są między innymi:

  • Lubelska cytrynówka,
  • Lubelska grejpfrutowa,
  • Lubelska granat,
  • Lubelska gruszkówka,
  • Lubelska mango,
  • Lubelska owoce leśne,
  • Lubelska porzeczkowa,
  • Lubelska wiśniówka,
  • Lubelska żurawinówka,
  • Lubelska pomarańczówka.

Wymienione wersje to tylko niektóre z dostępnych smaków, które kuszą zmysły i zaspokajają różnorodne gusty.

Lubelska smakowa – czym się wyróżnia?

Co sprawia, że wódka Lubelska smakowa jest najbardziej popularną marką wódek smakowych w Polsce? To nie tylko doskonała jakość, ale także dostępność wariantów smakowych, które zaskakują i cieszą każde podniebienie. Ponadto wódki Lubelska są dostępne w różnych pojemnościach, dostosowanych do różnych potrzeb i okazji. Oferują szeroki wybór, obejmujący takie wersje jak wódka 100 ml, a także Lubelska 200 ml i 500 ml, co sprawia, że są idealnym towarzyszem zarówno na imprezach, jak i w kameralnych chwilach.

Wódek Lubelska nie można przegapić, a ich niewielka cena w połączeniu z wyjątkową jakością sprawiają, że bez wątpienia stają się nieodłącznym elementem wielu polskich celebracji i spotkań towarzyskich. Odkryj bogactwo smaków Lubelska i pozwól sobie na unikalne doznania z każdym kieliszkiem.

Czy właściciel marki Lubelska smakowa posiada polski kapitał?

Lubelska to wiodąca w Polsce marka wódek smakowych. Marka należy do firmy Stock, a w jej skład wchodzi szeroka oferta wódek smakowych takich jak cytrynówka, malinówka, antonówka, porzeczkowa, wiśniówka, grejpfrutowa, pomarańczówka i inne.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.stockspirits.com