Papierosy L&M

3 stycznia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Papierosy L&M

Papierosy L&M
brak

Kategorie marki:

Papierosy

L&M, marka papierosów z długoletnią historią, jest jednym z najpopularniejszych wyborów palaczy na całym świecie, w tym również w Polsce. Produkowane przez Philip Morris USA i Philip Morris International, LM papierosy zdobyły uznanie zarówno za jakość, jak i różnorodność dostępnych wariantów.

Historia marki sięga roku 1876, kiedy to przedsiębiorstwo Liggett & Myers Tobacco Company rozpoczęło produkcję tytoniu do żucia pod nazwą L&M. W 1953 roku marka rozszerzyła swoją ofertę o papierosy LM, a szybki wzrost sprzedaży w latach 60. zaowocował produkcją ponad 27 miliardów sztuk papierosów w 1963 roku.

LM papierosy rodzaje

L&M nieustannie dostosowuje się do zmieniających się preferencji palaczy, wprowadzając nowe warianty, modyfikując smak i zmieniając opakowanie. Marka zdobyła uznanie w Polsce, gdzie produkuje się jej papierosy w nowoczesnej fabryce w Krakowie.

Na rynku polskim L and M oferuje różnorodność w czternastu wariantach, obejmujących różne poziomy mocy i smaków. Są to: papierosy L&M Red Label, Blue Label (L M niebieskie), Silver Label, Green Label, Link Red, Link Blue, Triple Mint, Link Easy Stix, Forward, Forward Double, Original Red Label, True Taste Red, True Taste Blue oraz Link Forward 2 IN 1.

Papierosy L&M – koniec tradycyjnych papierosów?

Doniesienia o przyszłości marki są jednak nieoczekiwane. Firma Philip Morris planuje schyłek tradycyjnej produkcji papierosów. Marki takie jak Marlboro, L&M i Chesterfield mają zostać wycofane z rynku do 2025 roku. Firma kieruje swoje wysiłki ku promocji niskoemisyjnych alternatyw. Jest to bez wątpienia wyzwanie dla tradycyjnych palaczy, które zmusza ich do zastanowienia się nad przyszłością ich nałogu.

Ta decyzja podkreśla zmiany w podejściu branży tytoniowej, które skłania się ku nowym, bardziej innowacyjnym produktom. Marka L&M, pomimo swojej długiej historii, staje przed nowym etapem, zamykając jednocześnie pewien rozdział w historii palenia tradycyjnych papierosów.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Marka L&M powstała w 1953 r. w Stanach Zjednoczonych.

Papierosy L&M – co jeszcze warto wiedzieć o marce?

W 2013 r. L&M była trzecią najlepiej sprzedającą się marką papierosów na świecie poza USA i Chinami, z wynikiem 95,0 mld sztuk papierosów.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.pmi.com/pl_pl/our_products/our_brands/pages/our_brands.aspx