Lento ogłoszenia

11 stycznia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Lento ogłoszenia

lento ogłoszenia
brak

Kategorie marki:

Portale ogłoszeniowe i aukcyjne

Właściciel marki:

Simplo Sp. z o.o.

Lento.pl to dynamiczny i bezpłatny serwis ogłoszeniowy, stworzony z myślą o lokalnych społecznościach. Jest dedykowany wszystkim, którzy poszukują wygodnego i szybkiego sposobu na kupowanie, sprzedawanie, oferowanie usług, poszukiwanie pracy czy też nawiązywanie nowych relacji. Tablica ogłoszeń drobnych Lento.pl to miejsce, gdzie można łatwo znaleźć i zamieścić oferty pracy, a także inne ogłoszenia w wielu różnorodnych kategoriach.

Planujesz sprzedać coś lub kupić mieszkanie, samochód, meble, suknię ślubną, rower czy wózek dla dziecka? Lento.pl ogłoszenia jest idealnym miejscem, gdzie bez trudu znajdziesz wielu zainteresowanych kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Serwis ten stawia na lokalność, umożliwiając użytkownikom skupienie się na ofertach z najbliższego otoczenia.

Ogłoszenia Lento

Serwis Lento ogłoszenia to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Kategoria „Randki i przyjaciele” pozwala na poznanie nowych ludzi. W sekcji „Usługi i firmy” czekają natomiast ekipy budowlane i remontowe oraz specjaliści z różnych dziedzin życia. Dla studentów lub osób poszukujących lokalu, sekcje „Noclegi i kwatery” oraz „Stancje” to doskonałe źródło propozycji.

Dział pracy umożliwia aktywne poszukiwanie zatrudnienia, a wśród ogłoszeń można znaleźć oferty dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, a także korepetycji i nauki języka. Lento darmowe ogłoszenia sprawiają, że każdy ma szansę znaleźć dokładnie to, czego szuka w ramach lokalnej społeczności. Bez wątpienia czyni to serwis niezastąpionym narzędziem dla wszystkich poszukujących lokalnych rozwiązań i możliwości.

Czy właściciel marki Lento.pl posiada polski kapitał?

Lento.pl to polski portal ogłoszeniowy stworzony przez olsztyńską spółkę Simplo. Użytkownicy w prosty sposób i za darmo mogą dodawać ogłoszenia, a także przeglądać je podzielone na kategorie.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.lento.pl