Firma Krakus

30 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Firma Krakus

Firma Krakus
brak

Kategorie marki:

Mięsa i wędliny

Krakus, znana marka wędliniarska, to symbol doskonałości i tradycji, sięgający swoimi korzeniami aż do roku 1951. To właśnie wtedy firma została założona i zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu, przez nieustanne 70-letnie doskonalenie rzemiosła, Krakus bez wątpienia stał się synonimem wędlin najwyższej jakości i niezapomnianego smaku.

Firma Krakus – oferta

Tajemnica doskonałych produktów Krakusa tkwi w starannie wyselekcjonowanym mięsie, pozyskiwanym z lokalnych gospodarstw. Szynka Eksportowa, niekwestionowana ikona marki, cieszy się uznaniem od 70 lat. To niekwestionowany lider sprzedaży w kategorii szynki gotowanej pod marką producencką w Polsce. Nie mniej popularna jest także Szynka Krakus od Szwagra, wędzona tradycyjnymi metodami. Zdobyła ona serca konsumentów jako najlepiej sprzedająca się szynka wędzona w kraju.

Kluczowymi produktami Krakusa są również kiełbasy suche, wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, wędzone dymem olchowo-bukowym, a także starannie suszone przez kilka dni. Krakowska sucha z szynki Krakus, a także Żywiecka sucha to kwintesencja smaku i jakości, obok której nie można przejść obojętnie.

Firma Krakus nie ogranicza się jedynie do wędlin – przenosi swoje niezrównane doświadczenie również na segment przekąsek, takich jak np. kabanosy Krakus. To właśnie Krakus wyróżnia się jako najszybciej rozwijająca się marka w tej kategorii, oferując szerokie spektrum smaków i wariantów kabanosów, od klasycznych po te delikatne.

W świecie Krakusa rzemiosło i tradycja łączą się z innowacją i dynamicznym rozwojem, tworząc niezapomniane doznania smakowe, które stale zdobywają serca konsumentów na całym świecie.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Krakus to znana marka wędlin, którą zarejestrowano w Stanach Zjednoczonych w 1951 roku.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://animex.pl/pl/our_brands/krakus_brand

Zobacz także: Przepisy na dania z grilla