Intersnack Poland Sp. z o.o.

5 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Intersnack Poland Sp. z o.o.
Intersnack Poland

Intersnack Poland

Intersnack Poland, będąca częścią międzynarodowej grupy Intersnack, to niekwestionowany lider na polskim rynku słonych przekąsek. Historia działalności marki w Polsce rozpoczęła się w 1991 roku, gdy w Słomnikach pod Krakowem wyprodukowano pierwsze puszki orzeszków solonych Felix. Od tamtej pory firma z sukcesem rozwija swoją obecność w kraju. Oferuje konsumentom dwie znakomite marki: Felix, lidera w kategorii orzechów, a także Przysnacki, cieszące się uznaniem w kategoriach chrupek, prażynek i chipsów.

Intersnack Poland – produkty marki

Marka Intersnack Group, do której należy Intersnack Polska, ma korzenie sięgające lat 60. Stała się liderem rynku słonych przekąsek w ponad 30 krajach Europy, Australii i Nowej Zelandii. Pasja do wzbogacania życia ludzi poprzez najwyższą jakość słonych przekąsek sprawia, że codziennie ponad 15 milionów konsumentów na całym świecie sięga po produkty marki.

Portfolio Intersnack obejmuje szereg lokalnych i międzynarodowych marek słonych przekąsek, takich jak funny-frisch, Chio, Estrella, POM-BÄR, McCoy´s, ültje, Felix, Przysnacki i Tayto. Dzięki prywatnym właścicielom, marka może rozwijać biznes długofalowo, opierając się na mieszance lokalnej wiedzy i międzynarodowego know-how.

Marki Felix i Przysnacki, będące częścią silnego portfolio marki, oferują szeroki wybór ulubionych słonych przekąsek dla Polaków. Od orzeszków ziemnych po chrupki, prażynki, chipsy i popcorn – produkty tych marek bez wątpienia są gwarantem wysokiej jakości i smaku. Pierwsza puszka orzeszków Felix pojawiła się na polskich półkach w 1991 roku. Od tego czasu marka Felix stała się ekspertem i liderem w kategorii orzechów ziemnych i innych przekąsek.

Intersnack – uznanie wśród konsumentów

Produkty marki Intersnack, zwłaszcza Felix i Przysnacki, zdobyły uznanie nie tylko konsumentów, ale także branżowych ekspertów. W ciągu lat kilkakrotnie otrzymały tytuł Superbrands, a marka Felix zdobyła nagrodę za najlepsze hasło reklamowe, „Matka Natura, Ojciec Felix”. Z kolei marka Przysnacki, oparta na wartościach naturalności i polskości, stała się liderem kategorii chrupki i prażynki. Zajęła prestiżową pozycję numer 4 na rynku słonych przekąsek pod kątem wartości.

Intersnack Poland – zakłady produkcyjne

Intersnack Poland posiada trzy zakłady produkcyjne w Polsce, zlokalizowane w Niedźwiedziu koło Krakowa, Nysie oraz Radomiu. Zakład w Niedźwiedziu specjalizuje się w produkcji wyrobów opartych na orzechach. Odpowiedzialne za produkcję prażynek, chrupek oraz chipsów są natomiast Intersnack Nysa i Intersnack Radom. Dzięki temu rozmieszczeniu zakładów, Intersnack Poland może kompleksowo zaspokajać różnorodne potrzeby konsumentów, oferując wysokiej jakości słone przekąski w różnych kategoriach produktowych.

Czy firma Intersnack Poland Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

Intersnack Poland Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowego koncernu Intersnack Group, czołowego producenta słonych przekąsek na rynku europejskim. W Polsce Spółka znana jest głównie z marek Felix i Przysnacki.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Niemcy

Akcjonariat/Właściciele:

Intersnack Group

Adres firmy:

Niedźwiedź 64, 32-090

Źródło danych:

Strona główna

Wpis dodał/a:

Wiola

Marki należące do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. :