Inmedio

21 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Inmedio

Inmedio
Inmedio

Kategorie marki:

Sklepy stacjonarne

Właściciel marki:

Grupa Lagardere

Inmedio to sieć nowoczesnych sklepów prasowych oraz punktów z upominkami znajdujących się w centrach handlowych na terenie całej Polski. To miejsce, gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wybór publikacji prasowych z kraju i ze świata, książek oraz innych artykułów. Oprócz tego oferta sieci obejmuje napoje, słodycze, zabawki, startery telefoniczne, doładowania, artykuły tytoniowe i różnego rodzaju innowacyjne produkty.

Czym wyróżnia się marka Inmedio?

Salony prasowe Inmedio to nie tylko miejsce zakupów, ale także przestrzeń, która oferuje szereg dodatkowych usług. Klienci mogą skorzystać z możliwości zagrania w Lotto, odebrania lub nadania paczki. Szczególnie warto zwrócić uwagę na usługę Inmedio TOP&POP, która zapewnia dostęp do ekologicznego stanowiska Stacja Rehydracja, umożliwiającego bezpłatne uzupełnienie wody w butelce.

Innowacyjne podejście marki manifestuje się również poprzez kategorię POP-UP, która prezentuje rotującą ofertę kultowych marek oraz specjalną ekspozycję nowości i bestsellerów. To idealne miejsce dla klientów poszukujących zarówno popularnych produktów, jak i unikalnych nowości.

Marka stawia na nowoczesność, wygodę i różnorodność, dbając o zaspokojenie potrzeb klientów w szybki i efektywny sposób. Dzięki atrakcyjnej ofercie produktowej oraz dodatkowym usługom Inmedio staje się nie tylko miejscem zakupów, lecz także przestrzenią spotkań i inspiracji dla szerokiego grona klientów.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Sieć sklepów powstała w Polsce w 1998 r. Oferuje tytuły prasy krajowej i zagranicznej, książki, słodycze, artykuły tytoniowe.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.lagardere-tr.pl/inmedio