Idealny gadżet dla kierowcy? Pomyśl o kubku termicznym z nadrukiem

28 kwietnia, 2021 Wyłączono przez Edytor2
Idealny gadżet dla kierowcy? Pomyśl o kubku termicznym z nadrukiem

Ludzie coraz więcej czasu spędzają za kierownicą samochodu. Wynika to przede wszystkim z łatwości dojazdu w niemal dowolne miejsce. Dlatego promując swoją firmę, powinieneś zastanowić się nad ciekawym gadżetem reklamowym, który będzie idealny do samochodu. Takie produkty doskonale sprawdzają się także jako upominki dla bliskich. Nic nie przychodzi Ci do głowy? Termos lub kubek z nadrukiem może być tym, czego szukasz. Przekonaj się sam.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych kubków. Dzięki nim można zabrać z domu swój ulubiony napój – kawę lub herbatę – zachowując jego temperaturę. Takie produkty z reguły mają jednak standardowy, mało ciekawy wygląd. Termo kubek z własnym nadrukiem daje możliwość personalizacji. Dzięki temu taki kubek termiczny z logo można dostosować do każdego odbiorcy. Kubki termiczne z nadrukiem, które są dostępne np. w ofercie OpenGift, mają też różne wielkości. Każdy termos kubek z nadrukiem charakteryzuje również inny kształt czy materiał wykonania.

Podróżny kubek termiczny

Czym wyróżnia się dobrej jakości kubek termiczny z własnym zdjęciem?

Kubki wysokiej jakości wykonuje się z podwójnej warstwy izolacyjnej. Tylko wtedy gorący napój utrzymuje swoją temperaturę przez kilka kolejnych godzin. Ważnym elementem, jaki powinien mieć taki kubek termiczny z własnym zdjęciem, to szczelna pokrywka. Nie może ona przepuszczać cieczy i musi chronić naczynie przed utratą temperatury. Jednocześnie powinna być łatwa w obsłudze, aby kierowca, nawet podczas postoju na światłach, mógł wygodnie napić się kawy bez obaw o jej rozlanie.

Kubek termiczny z logo – doskonały prezent dla bliskiej osoby

Kubek termiczny z własnym zdjęciem czy logo to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można podarować go z okazji urodzin, imienin lub zdania egzaminu. Nigdy nie miałeś do czynienia z podobnymi gadżetami i zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do projektowania grafiki, by idealnie pasowała do wybranego kubka?

Zanim postawisz na konkretne zdjęcie lub projekt, najpierw zdecyduj się na konkretną wielkość oraz kształt kubka. W zależności od tego, co podoba Ci się bardziej, możesz wybrać mniejszy kubek lub nieco większy termos. Część modeli dostępna jest z dodatkowym uchwytem, który sprawia, że korzystanie z nich jest jeszcze wygodniejsze.

Jeżeli masz już wariant termo kubka, to przygotowane zdjęcie lub własną grafikę w wysokiej rozdzielczości prześlij do firmy, która zajmie się realizacją zlecenia. To wszystko, o czym musisz pamiętać.

Czerwony kubek termiczny dla kierowcy

Dlaczego warto zdecydować się na kubek termiczny dla kierowcy?

Kubek termiczny z własnym nadrukiem to idealny pomysł na prezent dla każdego kierowcy spędzającego w trasie długie godziny. Sprawdzi się również u osób, które nie mają czasu wypić porannej kawy w domu. Dzięki kubkowi termicznemu z własnym nadrukiem nie tylko zabiorą napój ze sobą, ale również będą mogły wyróżnić się z tłumu. Wszystko ze względu na ciekawy design, nietypową grafikę i wysoką jakość.

Komu zlecić wykonanie termo kubka z własnym nadrukiem?

Decydując się na kubki termiczne z nadrukiem, warto zastanowić się nad tym, jaka firma wykona projekt. W tym przypadku najważniejsza jest jakość. Dlatego właśnie należy postawić na profesjonalistów. Ci dysponują odpowiednimi umiejętnościami, ale również specjalistycznymi urządzeniami czy programami graficznymi.

Dzięki ich pomocy z łatwością uda się edytować grafikę, poprawiając jej jakość, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zaufanie specjalistom daje także pewność, że naniesiony wzór będzie odporny ścieranie. Dzięki temu obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła cieszyć się kubkiem przez długie lata.