Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o.

4 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o.

Czy firma Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

Grupa Maspex Wadowice jest jedną z największych firm w Europie Środkowo – Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Co najistotniejsze jest to w pełni polska firma założona przez 5 małopolskich biznesmenów.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Jerzy Kasperczyk, Krzysztof Pawiński, Sławomir Rusinka, Zdzisław Stuglik ,Józef Szczur

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o.?

Firma jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Maspex Wadowice to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Firma stawia na niezmienną od lat strategię, czyli na budowę marek, które są silnie zakorzenione w świadomości konsumentów i realizację projektów – akwizycji, które mogą ją powiększyć i rozbudować jej ofertę produktów markowych. Grupa Maspex Wadowice, w ciągu ponad 20 lat obecności na rynku, przeprowadziła 16 akwizycji, w tym 9 za granicą.

Adres firmy:

ul. Legionów 37 34-100 Wadowice 34-100 Legionów 37

Źródło danych:

https://maspex.com/maspex,grupa-maspex-wadowice,3.html , http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Grupa,Maspex,Wadowice,Raport,o,firmie,KRS,0000498705.html

Wpis dodał/a:

DartAnian

Marki należące do firmy Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o. :