Grupa Łabimex

4 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Grupa Łabimex

Czy firma Grupa Łabimex posiada polski kapitał?

W zakres Grupy Łabimex wchodzą niezależne firmy: Łabimex Sp. z o.o. – firma specjalizująca się w przetwórstwie spożywczym, Łabimex Sp. Jawna – produkująca okna PCV i elementy betonowe oraz Restauracja „Ballada” funkcjonująca w miejscowości Błotnica (woj. wielkopolskie)

 

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Władysław Łabiński

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Grupa Łabimex?

Łabimex Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1990 r. jako firma produkująca wekowane produkty spożywcze. Firma oferuje przetworzone, wekowane pieczarki, dania gotowe (np. leczo, klopsy, flaki, gulasz), zupy, konserwowane mięso w słoikach oraz soki owocowo – warzywne. Siedziba spółki Łabimex Sp. z o.o. znajduje się w miejscowości Przemęt (woj. wielkopolskie).

Natomiast Łabimex Sp. Jawna to firma specjalizująca się w produkcji okien i drzwi zewnętrznych ze stolarki PCV. Firma posiada także wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów betonowych (pustaki żużlowe, nadproża, krawężniki drogowe, obrzeża trawnikowe, belki i pustaki stropowe). Zakład budowlany znajduje się w miejscowości Nowa Wieś k. Przemętu.

Adres firmy:

ul. Zdrojowa 9 64-234 Przemęt woj. wielkopolskie

Źródło danych:

http://www.labimex.pl/firma.html ,http://www.ballada.com.pl/, http://www.bud.labimex.pl/ , http://www.krs-online.com.pl/labimex-sp-z-o-o-krs-128487.html , https://issuu.com/regisltd/docs/smakovity_kurier_nr_2-2013

Wpis dodał/a:

Monika Porzucek

Marki należące do firmy Grupa Łabimex :