Wafelki Góralki

14 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Wafelki Góralki

Wafelki Góralki
Wafelki Góralki

Kategorie marki:

Ciasta pakowane

Właściciel marki:

I.D.C. POLONIA S.A.

Góralki, wcześniej znane jako Horalky, to słowackie arcydzieło cukiernicze, które zdobyło serca smakoszy od 1953 roku. Ten pięciowarstwowy wafel typu tatranky, przekładany czterema warstwami pysznej masy, został wprowadzony na rynek przez czechosłowacką firmę Pečivárne Sereď i obecnie jest dumnie produkowany przez I.D.C. Holding.

Historia smaku, tradycja jakości

Odkąd pojawiły się na rynku, Góralki zdobyły popularność na Słowacji, w Czechach, Polsce, na Węgrzech oraz w eksportowych kierunkach, takich jak Wielka Brytania, Irlandia i Kanada. Od 2012 roku noszą nazwę Góralki w Polsce, nawiązując do potocznej nazwy szarotki alpejskiej, widocznej na opakowaniu i będącej czeskim odpowiednikiem słowa „góral”.

Wafelki Góralki smaki

Góralki oferują prawdziwą ucztę smaków, prezentując się w różnych wariantach smakowych. Miłośnicy czekolady znajdą coś dla siebie w wersji czekoladowej, podczas gdy zwolennicy delikatniejszych nut wybiorą wafelki Góralki mleczne. Orzechowa propozycja zadowoli fanów chrupiących orzechów, a kokosowa przeniesie zmysły na tropikalne wybrzeża. W ofercie nie brakuje również nugatowego bogactwa czy słodyczy wanilii. Dostępne są także Góralki Cool Milk na zimno.

Wafelki Góralki: Wybór smaku, tradycji i wysokiej jakości

Marka Góralki to nie tylko wafelki – to kawałek historii i tradycji zamknięty w każdym pysznym kawałku. Bez względu na to, czy wybierasz czekoladową ekstazę, orzechowe bogactwo czy słodycz wanilii, Góralki dostarczą niezapomnianego doświadczenia smakowego, łącząc w sobie tradycję, jakość i różnorodność.

Czy właściciel marki Góralki posiada polski kapitał?

Góralki to bardzo popularne słowackie wafle przekładane masą czekoladową. Poprzednio nazywały się w Polsce „Horalky” , lecz w 2012 nazwa została zmieniona na Góralki.

Góralki to słowackie arcydzieło cukiernicze, które w ponad sześćdziesięcioletniej historii zdobyło serca smakoszy na całym świecie. Marka, znana wcześniej jako Horalky, oferuje wyjątkowe wafelki typu tatranky, przekładane czterema warstwami pysznej masy. Znana obecnie jako Góralki, marka jest dumna z tradycji, wysokiej jakości i różnorodności smaków.

Zobacz także: Desery dla dzieci

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://poznaj.wafelkigoralki.pl/#/wafelki/skad-sie-wziely-goralki