Empire Goodgame

14 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Empire Goodgame

Empire Goodgame
brak

Kategorie marki:

Gry przeglądarkowe

Właściciel marki:

Goodgame Studios

Goodgame Empire to przeglądarkowa gra strategiczna online, wprowadzona na rynek w sierpniu 2011 roku przez Goodgame Studios. Zyskując popularność na skalę światową, gra zdobyła ponad 80 milionów zarejestrowanych graczy, dostępnych w 25 językach. W 2013 roku pojawiła się także wersja mobilna na platformy iOS i Android.

Świat średniowiecznej fantazji: Rozgrywka w Goodgame Empire

Rozgrywka Goodgame Empire rozgrywa się w średniowiecznym fantastycznym świecie, gdzie gracze rozpoczynają swoją przygodę z małym zamkiem w krainie wielkiego imperium. Celem graczy jest rozbudowa, powiększenie i wyposażenie swojego zamku, generowanie surowców oraz zwiększanie wpływów w świecie gry. W miarę postępów, gracze wykonują zadania, rozwijają gospodarkę, walczą z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer i innymi graczami, a także tworzą sojusze z innymi graczami.

Aspekty ekonomiczne i wojskowe

Gra Empire oferuje zarówno aspekty ekonomiczne, jak i wojskowe. Gracze rekrutują jednostki wojskowe do obrony zamku, plądrowania innych zamków i podbijania posterunków. Oprócz bezpośrednich bitew, dostępne są także elementy szpiegostwa i sabotażu.

Sojusze i rozbudowa krain

Goodgame Empire daje możliwość grania zarówno samotnie, jak i w sojuszach. Sojusze umożliwiają wymianę towarów, wspólne planowanie ataków oraz ochronę przed najazdami. Wraz z postępem w grze, gracze mogą odblokowywać nowe krainy, a dostępnych jest aż 70 głównych poziomów, po których można osiągnąć dodatkowe 950 poziomów legendy.

Aplikacja mobilna Empire: Four Kingdoms

Dodatkowo, gra doczekała się specjalnej aplikacji mobilnej o nazwie Empire: Four Kingdoms, dostępnej na systemy iOS i Android. Chociaż treść obu gier jest zbliżona, to serwery są niezależne. Empire: Four Kingdoms zdobyła popularność, przyciągając ponad 70 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Czy gra Empire Goodgame jest darmowa?

Empire Gra opiera się na darmowej rozgrywce, jednak istnieje możliwość zakupu rubinów – waluty w grze, za pomocą której można nabywać pewne funkcje ułatwiające rozgrywkę, takie jak przyspieszanie procesów konstrukcyjnych czy zakup jednostek premium.

Czy właściciel marki Goodgame Empire posiada polski kapitał?

Goodgame Empire to gra stworzona prze firmę Goodgame Studios. Jest to gra strategiczna, a cele gracza to stworzenie własnego silnego królestwa, walka z przeciwnikami oraz zawieranie sojuszy.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.goodgamestudios.com