Wafle ryżowe Good Food

14 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Wafle ryżowe Good Food

Wafle ryżowe Good Food
brak

Kategorie marki:

Wafle

Marka wafli ryżowych Good Food to prawdziwy pionier i prekursor zdrowego stylu odżywiania w Polsce. Z ponad 32-letnim doświadczeniem firma nieustannie rozwija swoje portfolio, zaskakując konsumentów nowymi, chrupiącymi recepturami. Marka oferuje przekąski waflowe, które są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale także wspierają zdrowe wybory konsumentów na niemal wszystkich kontynentach.

Wafle ryżowe Good Food – historia marki

Firma Good Food, założona w 1991 roku przez małżeństwo Magdalenę i Janusza Dals, rozpoczęła swoją działalność od pierwszej produkcji wafli w Skórzewie. Technologia wypieku, sprowadzona aż z Australii, okazała się tak innowacyjna, że jest aktualna do dnia dzisiejszego. Obecnie, posiadając dwa zakłady produkcyjne i zatrudniając ponad 400 osób, marka jest przykładem sukcesu, który wykiełkował z zaangażowania w zdrowe odżywianie oraz nieustannego dążenia do doskonałości w produkcji chrupiących i bez wątpienia smacznych wafli ryżowych.

Wafle ryżowe Good Food – czym wyróżnia się marka?

Sekretem niezwykłej chrupkości wafli są najwyższej jakości ziarna, wypiekane w optymalnej temperaturze. To właśnie przede wszystkim dzięki staranności w wyborze surowców i procesie wypieku wafle zachowują charakterystyczną strukturę. Firma kładzie duży nacisk na jakość ziaren, co dodatkowo przekłada się na niezapomniane doznania smakowe i chrupkość każdego kęsa.

Jakie smaki wafli są dostępne w ofercie marki?

Zespół pracowników, korzystając z bogatego doświadczenia i pasji, jest nieustannie zaangażowany w śledzenie trendów żywieniowych, a także kreowanie nowych receptur oraz poszukiwanie nowych rynków zbytu. Dzięki ich wysiłkom marka jest w stanie zaskakiwać klientów różnorodnością smaków. Wśród produktów marki znajdziemy między innymi:

  • Good Food wafle paprykowe;
  • Good Food wafle pizza;
  • Good Food wafle barbecue;
  • wafle ryżowe o smaku kwaśnej śmietany;
  • wafle kukurydziane w czekoladzie.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Marka Good Food jest największym w Polsce, a także jednym z największych na świecie producentów pieczywa ryżowego, jednym z prekursorów trendu zdrowego stylu odżywiania w Polsce i zdecydowanym liderem pod względem jakości.

Zobacz także: Przekąski na imprezę

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.goodfood.pl/pl/o-firmie