Sklepy Frac

12 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2

sklepy Frac
 Sklepy Frac sklepy Frac

Kategorie marki:

Sklepy stacjonarne

Właściciel marki:

FRAC S.A

Frac (FRAC) to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, z przeważającym udziałem polskiego kapitału, działająca od 1994 roku. Sieć należy do rodziny Frąców, od których nazwiska wzięła swoją nazwę.

Obsługa sieci opiera się na trzech spółkach handlowych: Frac S.A., Frac Handel Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna, a także Frac Handel Sp. z o.o. Detal Spółka Komandytowo-Akcyjna, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 6.

Firma jest również sponsorem klubu PKS Kolping Frac Jarosław, który rywalizuje w Superlidze tenisa stołowego w Polsce.

Sklepy Frac – historia

Pierwszy sklep Frac został otwarty w Krośnie w 1994 roku, a w 2014 roku sieć rozwijała się, posiadając 40 sklepów w 15 miastach, głównie w województwach podkarpackim i małopolskim, a także mazowieckim i śląskim. W 2015 roku część sklepów została odsprzedana sieci Stokrotka. Frac sklepy specjalizują się w oferowaniu klientom produktów spożywczych najwyższej jakości.

Czy właściciel marki Frac posiada polski kapitał?

Sklepy Frac to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, z dominującym polskim kapitałem, działająca od 1994 roku. Jej właścicielami jest rodzina Frąc, od nazwiska której pochodzi nazwa sieci.

Podsumowując, Frac to nie tylko sieć sklepów spożywczych, ale także symbol rodzinnego biznesu i zaangażowania w lokalną społeczność. Od ponad dwóch dekad dostarcza klientom produkty najwyższej jakości, ciesząc się zaufaniem i uznaniem na rynku. Przez lata rozwijała się i dostosowywała do zmieniających się potrzeb konsumentów, pozostając wierną swoim wartościom i tradycjom. Jako sponsor klubu sportowego Frac aktywnie wspiera także rozwój lokalnych społeczności i kultywuje pasje swoich klientów.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.frac.pl/siedziba.php

Zobacz także: Jak oszczędzać na zakupach spożywczych?