FM World Sp. z o.o.

1 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
FM World Sp. z o.o.

Czy firma FM World Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

FM GROUP Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Została założona w 2004 r. we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Obecnie produkty FM GROUP są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Na całym świecie z FM GROUP współpracuje około 500 000 Partnerów Biznesowych z czego 185 000 działa w Polsce. Produktem flagowym FM GROUP Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane FM Federico Mahora, tworzone przy współpracy z firmami Perfand oraz Drom Fragrances. W ofercie FM GROUP znajdują się kosmetyki stworzone z myślą o różnych typach urody. Logo FM GROUP FOR HOME sygnuje wysokiej jakości produkty chemii gospodarczej. Aurile to produkty stworzone po to, by się nimi delektować. Są to doskonałej jakości kawy i herbaty, które spełniają oczekiwania nawet największych smakoszy. Ofertę uzupełniają wysokiej klasy akcesoria oraz eleganckie zestawy porcelany.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Artur Trawiński

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie FM World Sp. z o.o.?

Klienci i Partnerzy FM GROUP mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM GROUP Mobile. Telefonia FM GROUP Mobile została stworzona specjalnie dla Partnerów FM GROUP, oferując im wysoką jakość usług telefonicznych i dostęp do mobilnego Internetu w konkurencyjnych cenach. FM GROUP Polska oraz FM GROUP World są zdobywcami wielu nagród, dzięki którym doceniono jakość oferowanych produktów.

Adres firmy:

ul.Żmigrodzka 247 51-129 Wrocław

Źródło danych:

https://pl.fmworld.com/o-nas-22/kim-jestesmy-23/, http://krs.infoveriti.pl/Fm,World,Wroclaw,Udzialowcy,KRS,0000411446.html

Wpis dodał/a:

Monika Porzucek

Marki należące do firmy FM World Sp. z o.o. :