|

Sprawdzaj co jest polskie z aplikacją Polskie Marki! bit.ly/pobierzpolskiemarki

Grupa Paged

Czy firma Grupa Paged posiada polski kapitał?

Grupa Paged to holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, którego działalność skupia się na trzech segmentach biznesowych związanych z przemysłem drzewnym (sklejkowy, meblowy, handlowy), segmencie systemów logistyki wewnętrznej, segmencie zarządzania wierzytelnościami oraz na segmencie związanym z zagospodarowaniem nieruchomości.

Wpis dodał/a: Monika Porzucek (Admin)
Kraj pochodzenia kapitału firmy:Polska
Akcjonariat/Właściciele:Mespila Investments Ltd., Lasy Państwowe PP - najważniejsi akcjonariusze Paged S.A.

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Grupa Paged?

Spółką dominującą w Grupie jest firma Paged S.A. z siedzibą w Warszawie. Spółka ta od 1996 r. jest notowana na GPW w Warszawie. Najważniejszymi spółkami podległymi Paged S.A. są: Paged Meble S.A., Paged Capital Sp. z o.o., Sklejka Pisz Paged S.A., Paged Consultants Sp. z o.o., Paged Property Sp. z o.o.

W skład Grupy Paged wchodzą 4 zakłady produkujące sklejkę i płyty drewnopochodne (w Morągu, Piszu, Bartoszycach i Ełku), 3 zakłady specjalizujące się w produkcji mebli (w Jasienicy, Jarocinie i Sędziszowie Małopolskim), zakład produkujący systemy logistyki wewnętrznej (w Żabowie), zagraniczna spółka handlowa (w Wielkiej Brytanii), składy handlowe i inne spółki.

 

Adres firmy:ul. Cieszyńska 99 43-385 Jasienica woj. śląskie
Źródło danych:Pokaż

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Marki należące do firmy Grupa Paged :

Sklep Wspieram Rozwój PL