Grupa Paged to holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, którego działalność skupia się na trzech segmentach biznesowych związanych z przemysłem drzewnym (sklejkowy, meblowy, handlowy), segmencie systemów logistyki wewnętrznej, segmencie zarządzania wierzytelnościami oraz na segmencie związanym z zagospodarowaniem nieruchomości.

Właściciel wpisu: Monika Porzucek (Wolontariusz administrator)
Kraj pochodzenia kapitału firmy:Polska
Akcjonarjat/Właściciele:Mespila Investments Ltd., Lasy Państwowe PP - najważniejsi akcjonariusze Paged S.A.

Spółką dominującą w Grupie jest firma Paged S.A. z siedzibą w Warszawie. Spółka ta od 1996 r. jest notowana na GPW w Warszawie. Najważniejszymi spółkami podległymi Paged S.A. są: Paged Meble S.A., Paged Capital Sp. z o.o., Sklejka Pisz Paged S.A., Paged Consultants Sp. z o.o., Paged Property Sp. z o.o.

W skład Grupy Paged wchodzą 4 zakłady produkujące sklejkę i płyty drewnopochodne (w Morągu, Piszu, Bartoszycach i Ełku), 3 zakłady specjalizujące się w produkcji mebli (w Jasienicy, Jarocinie i Sędziszowie Małopolskim), zakład produkujący systemy logistyki wewnętrznej (w Żabowie), zagraniczna spółka handlowa (w Wielkiej Brytanii), składy handlowe i inne spółki.

 

Adres firmy:ul. Cieszyńska 99 43-385 Jasienica woj. śląskie
Źródło danych:Pokaż

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Marki tej firmy

Chcesz wspomóc rozwój Polski?

Możesz nam pomóc dodając znane Ci firmy do nasze bazy.

Dodaj firmę do tej podkategorii Dodaj firmę do innej podkategorii