|

Sprawdzaj co jest polskie z aplikacją Polskie Marki! bit.ly/pobierzpolskiemarki

LADIESGYM SP Z O.O. SP.K

Czy firma LADIESGYM SP Z O.O. SP.K posiada polski kapitał?

- Ćwiczysz 30 minut na najwyższej jakości maszynach hydraulicznych.
- Trener personalny odpowiada na Twoje pytania i koordynuje ćwiczeniami.
- Oszczędzisz czas i pieniądze. Otrzymasz regularne badania składu

ciała oraz ciśnienia tętniczego
- Gubisz zbędne kilogramy i aktywujesz swój metabolizm.
- Otacza Cię przyjazna atmosfera, a Twoja motywacja wzrasta.
- Ćwicząc 2-3 razy w tygodniu, po 4 tygodniach cieszysz się pierwszymi efektami.
- Dietetyk przekaże Ci praktyczną wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Zdunek Mikołaj

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie LADIESGYM SP Z O.O. SP.K?

CZYM JEST I DLACZEGO WARTO?

Siłownia od samego początku kojarzyła się z miejscem przeznaczonym szczególnie dla mężczyzn. Kobieta wchodząc do środka niejednokrotnie doznawała sporego dyskomfortu, bo sposób, w jaki ćwiczą panowie i sam przebieg tych ćwiczeń, rzadko wpasowywał się w ich wizję udanej aktywności fizycznej.

Nie oszukujmy się – standardowe siłownie przeznaczone są głównie dla mężczyzn, a ćwiczące w nich kobiety muszą dokładać wiele starań, aby oswoić maszyny i zyskać dzięki nim wymarzone efekty.
Nic więc dziwnego, że kobietom trudno jest osiągnąć swoje cele, skoro ćwiczą na sprzęcie, który pierwotnie nie był dla nich przystosowany. Na szczęście jest alternatywa,
to trening obwodowy (z angielskiego Circuit), będący siłownią stworzoną wyłącznie dla Pań!

CO DAJE TRENING OBWODOWY LADIES GYM?

Istnieją 3 kluczowe aspekty, dzięki którym trening obwodowy jest coraz popularniejszy:

OSIĄGANIE IMPONUJĄCYCH EFEKTÓW W KRÓTKIM CZASIE.

Trening obwodowy to sprytna kombinacja treningów: rozciągającego, aerobowego i siłowego. W praktyce oznacza to, że nie skupiamy się na jednym efekcie, tylko działamy kompleksowo. Trening rozciągający wzmacnia mięśnie i ścięgna, aerobowy przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, a siłowy pozwala nam właściwie kształtować całą sylwetkę.

MOTYWACJA I ZWIĄZANA Z NIĄ PRZYJEMNOŚĆ ĆWICZEŃ

Samodzielne ćwiczenia mogą nie dawać zbyt dobrych efektów, szczególnie dlatego, że same dobrowolnie je przerywamy. Jeżeli chodzi o trening obwodowy, to polega on na ćwiczeniach grupowych, w których uczestniczy trener. W razie potrzeby jest z nami instruktor, który może pokierować nas i wytłumaczyć niejasne kwestie. Ćwiczenia odbywają się w okręgu, który składa się z 16 stanowisk, a ćwiczące Panie co 40 sekund zamieniają się stanowiskami.

BRAK CIĘŻARÓW

Jeżeli ktoś wmawia Ci, że efekty ćwiczeń zobaczysz dopiero wtedy, kiedy zaczniesz zmagać się z ciężarami, pamiętaj, że nie ma racji. Trening obwodowy dostosowany jest do możliwości kobiet i specjalnie dla nich zaprojektowany. Maszyny, na których ćwiczysz oparte są na technologii hydraulicznej, a to minimalizuje obciążenie stawów i urazy, których mogłabyś doznać podnosząc ciężary.

 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ TRENING OBWODOWY LADIES GYM?

Trening obwodowy, który przygotowaliśmy, liczy 32 minuty i składa się z 3 serii. Łącznie przez cały czas treningu „zaliczyć” trzeba 16 stacji, 8 na maszynach hydraulicznych i 8 regeneracyjnych. Każda stacja trwa dokładnie 40 sekund. Wewnątrz okręgu znajduje się instruktor, który dba o prawidłowy przebieg treningu.

TRENING OBWODOWY Z LADIES GYM TO:

 

TYLKO 30 MINUT TRENINGU.

Ćwiczysz w przyjemnej atmosferze, na profesjonalnych maszynach i w tempie, które pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty. Trenujesz wtedy, kiedy chcesz, a efekty dają Ci dodatkową motywację do działania.

INDYWIDUALNA OPIEKA TRENERA

W każdej chwili możesz skonsultować swoje postępy i dopytać o szczegóły. Przez cały czas treningu instruktor czuwa nad właściwym przebiegiem ćwiczeń i dzięki temu masz pewność, że będą skuteczne.

PRZYJAZNA KONCEPCJA ŻYWIENIOWA

Dostajesz skuteczne i łatwe do wdrożenia wskazówki żywieniowe, po zastosowaniu których będziesz cieszyła się lepszym zdrowiem i samopoczuciem. Masz możliwość wykonywania regularnych badań zdrowotnych, takich jak ważenie z analizą składu ciała. Dowiesz się, ile tkanki tłuszczowej tracisz podczas ćwiczeń i jak zmienia się Twoje ciało.

Intensywność i specjalna kombinacja ćwiczeń sprawiają, że trening obwodowy to idealna propozycja dla Pań, które mają mało czasu, a chcą osiągnąć dobre efekty. Ćwicząc w ten sposób dwa/trzy razy w tygodniu, w krótkim czasie zauważyć można wzrost siły, lepsze rozciągniecie mięśni i utratę zbędnej tkanki tłuszczowej.


Adres firmy:
ul. Pasaż ursynowski 3 /15U, 02-784, Warszawa
Źródło danych:
https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu
Wpis dodał/a:
[email protected]
Marki należące do firmy LADIESGYM SP Z O.O. SP.K :

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Sklep Wspieram Rozwój PL