Exim Tours

10 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Exim Tours

Exim Tours
Exim Tours

Kategorie marki:

Biura podróży

Właściciel marki:

Exim S.A

Exim Tours to renomowany touroperator, który rozpoczął swoją działalność w Czechach w 1993 roku. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że szybko zdobyła pozycję na rynkach polskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim. Fuzja marek EXIM Tours i Kartago Tours doprowadziła do powstania Grupy Exim, która stała się ważnym graczem wśród touroperatorów w Europie Środkowej. W 2012 roku niemiecka Grupa Kapitałowa REWE Touristik przejęła 51% udziałów w Exim. Umożliwiło to nowe opcje rozwoju i poszerzenia rynków zbytu.

W ramach tego dynamicznego procesu, w 2013 roku wszystkie brandy turystyczne zostały zespolone pod nową nazwą DER Touristik Köln GmbH, zastępując dawną nazwę REWE Touristik. Mimo tych zmian, Exim utrzymał swoją pozycję wśród czołowych polskich touroperatorów. Stało się tak dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji do organizacji wyjazdów oraz zdobywaniu prestiżowych nagród i certyfikatów, takich jak Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora.

Wiarygodne biuro podróży

Exim spełnia wymogi ustawy o usługach turystycznych, posiadając gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez ERGO Reiseversicherung AG, wiodącego ubezpieczyciela specjalizującego się w ubezpieczeniach podróży. Beneficjentem tej gwarancji jest Marszałek Województwa Mazowieckiego. Firma jest zarejestrowana w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, co dodatkowo potwierdza jej wiarygodność.

Marka jest częścią grupy DER Touristik Eastern Europe a.s., co zapewnia jej stabilną pozycję na rynku europejskim oraz gwarancję międzynarodowego kapitału. Dodatkowo, firma jest dumna z członkostwa w Polskiej Izbie Turystyki, co podkreśla jej zaangażowanie w rozwój i przestrzeganie najwyższych standardów branżowych.

Czy Exim Tours jest bezpieczne?

Jednym z kluczowych elementów oferty biura podróży jest wysoka gwarancja ubezpieczeniowa na kwotę 85 000 000 PLN, obowiązująca do 30 sierpnia 2024 roku. Ta gwarancja, połączona z Diamentowym Certyfikatem Rzetelnej Firmy, potwierdza nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale także wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki tym wszystkim elementom Exim stanowi solidnego partnera dla wszystkich miłośników podróży. Gwarantuje nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także łatwy Exim Tours kontakt, pełne bezpieczeństwo i satysfakcję z oferowanych usług. Możemy również szybko sprawdzić Exim Tours status rezerwacji. W tym celu warto skontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi klienta za pomocą podanego na ich stronie numeru telefonu.

Exim Tours rezygnacja z wycieczki

Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z wycieczki zorganizowanej przez Exim, ważne jest, abyś jak najszybciej skontaktował się z biurem podróży. Dzięki temu dowiesz się więcej o procedurze rezygnacji i ewentualnych konsekwencjach finansowych.

Exim Tours reklamacje

W przypadku jakichkolwiek reklamacji dotyczących usług świadczonych przez biuro podróży, firma posiada określoną procedurę postępowania, którą klient powinien podążać. Jeśli napotkasz problem związany z usługami biura Exim Tours, reklamacja powinna zostać zgłoszona jak najszybciej. Skontaktuj się z biurem podróży, używając dostępnych środków komunikacji, takich jak telefon czy e-mail.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Marka jest wiodącym touroperatorem w Europie Środkowej. Firma zapoczątkowała swoją działalność w Czechach w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.travelplanet.pl/biura-podrozy/exim-tours/