Marka Eveline Cosmetics

9 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2

Eveline Cosmetics to polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne, które zyskało reputację największego producenta i eksportera produktów kosmetycznych w Polsce. Jego produkty są dostępne na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach na całym świecie, co stanowi imponujący zasięg. Eksport stanowi około 70% wartości sprzedaży. Marka odnotowuje szczególnie dynamiczny rozwój w krajach takich jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Chorwacja, Serbia, Rumunia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bośnia i Hercegowina oraz Węgry.

Marka Eveline – asortyment

Eveline Cosmetics oferuje bogaty asortyment produktów do makijażu, a także pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci. Wyróżniają się one wysoką jakością oraz innowacyjnymi składnikami. Eveline kosmetyki, które zyskały miano liderów w swoich kategoriach na wielu rynkach, to między innymi:

  • linia Gold Lift Expert z bioaktywnym złotem,
  • płyny micelarne,
  • fluidy z linii „HD Liquid Control”,
  • maskary,
  • odżywki do paznokci „Nail Therapy Professional”,
  • odżywki do rzęs,
  • a także wyszczuplająco-antycellulitowa linia do ciała „Slim Extreme”.

Marka Eveline – nagrody i wyróżnienia

Kosmetyki Eveline zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, takimi jak Oskary, Złote Medale Intercharm Polska, a także nagrody Prix de Beauté. Te wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość i skuteczność produktów marki, jak również jej wpływ na branżę kosmetyczną w Polsce i za granicą.

W 2020 roku Eveline Cosmetics poszerzyła swoją ofertę o serię w 100% wegańską, „I Love Vegan Food”, co pozwoliło marce dołączyć do organizacji PETA i potwierdzić jej zaangażowanie w praktyki cruelty-free. Jest to bez wątpienia istotny krok w kierunku zrównoważonego i etycznego podejścia do produkcji kosmetyków.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Grupa Eveline Cosmetics to największy polski producent kosmetyków. Firma wypracowała mocną pozycję w ponad 70 krajach na całym świecie. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do makijażu, a także pielęgnacji twarzy i ciała.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.polishcosmetics.pl/pl/index.php/producenci-kosmetykow?pid=2&sid=100:Eveline-Cosmetics-Dys

Zobacz także: Jak wybrać podkład do twarzy?