Sklep Eobuwie.pl

9 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2

MODIVO S.A., wcześniej znane jako eobuwie.pl S.A., to dynamiczne polskie przedsiębiorstwo, które od 2006 roku z sukcesem zajmuje się sprzedażą online odzieży, obuwia, torebek i akcesoriów w formule multibrandowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze. Specjalne urządzenia do sprawdzania rozmiaru buta są dostępne m.in. w Krakowie i innych dużych miastach, co podkreśla innowacyjne podejście MODIVO S.A. do obsługi klienta.

Sklep Eobuwie.pl – historia

Historia firmy sięga początków jako sieci stacjonarnych sklepów obuwniczych w Zielonej Górze. W 2015 roku eobuwie.pl S.A. przekształciło się w spółkę akcyjną, a w 2016 roku firma otworzyła nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe. Zaczął również działać biurowiec w Lubuskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Nowym Kisielinie, dzielnicy Zielonej Góry. Zatrudniając ponad 500 pracowników, firma zdobyła uznanie klientów za profesjonalizm i szybką realizację zamówień.

Sklep Eobuwie.pl – rozwój marki

W kwietniu 2019 roku uruchomiono sklep internetowy Modivo.pl, który poszerzył dodatkowo ofertę o odzież i akcesoria. 21 stycznia 2022 roku nastąpiła zmiana nazwy z eobuwie.pl S.A. na MODIVO S.A., co podkreśla międzynarodowy charakter firmy. MODIVO S.A. jest właścicielem wielu znaków towarowych, obejmujących różne kraje europejskie, co bez wątpienia świadczy o jej obecności na międzynarodowym rynku e-commerce.

Eobuwie zwrot i Eobuwie reklamacja

Wielu klientów zadaje sobie pytanie „Eobuwie ile czasu na zwrot?”. Warto wspomnieć o elastycznych warunkach zwrotów, umożliwiających klientom Eobuwie 100 dni na zwrot zakupionych produktów. Szybkie zwroty Eobuwie, prosty do wypełnienia Eobuwie formularz zwrotu i reklamacyjny, a także dedykowany proces obsługi reklamacji oraz sprawny Eobuwie kontakt to elementy, które podkreślają profesjonalizm i dbałość MODIVO S.A. o zadowolenie klientów.

Kody rabatowe Eobuwie

Aby uzyskać kod rabatowy do sklepu eobuwie.pl – kod rabatowy MODIVO, można skorzystać z różnych źródeł. Kod rabatowy można zdobyć w takich miejscach jak między innymi oficjalna strona internetowa, newsletter, media społecznościowe, a także strony zniżkowe.

Czy właściciel marki Eobuwie.pl posiada polski kapitał?

Eobuwie.pl to polski sklep internetowy, który ma w swoim asortymencie między innymi markowe obuwie oraz akcesoria. Oferuje przede wszystkim buty i torebki – do wyboru mamy ogromny wybór różnych modeli.

Zobacz także: Jak wybrać buty zimowe?

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://www.eobuwie.com.pl/, http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,22967199,eobuwie-pl-laczy-sprzedaz-stacjonarna-z-internetowa-to-pierwszy.html?disableRedirects=true