Gra Elvenar

8 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Gra Elvenar

Gra Elvenar
Gra Elvenar

Kategorie marki:

Gry przeglądarkowe

Właściciel marki:

InnoGames GmbH

Elvenar to nieodpłatna gra, w której kształtujesz swoje miasto, dążąc do jego doskonałego rozwoju, jednocześnie odkrywając także magiczny świat pełen tajemnic.

Twórz najpiękniejsze miasto i opracuj najbardziej efektywny system ekonomiczny, jaki tylko potrafisz! W Elvenarze masz możliwość rozbudowy niemal każdego budynku, podnoszenia poziomu produkcji, a także personalizacji wyglądu swojego miasta.

Przeszukuj rozległą Mapę Świata, zgłębiając mądrość przodków. Odkrywaj nowe technologie, negocjuj bądź prowadź wojny o potężne Relikty, które zwiększą efektywność produkcji.

Zdobądź miano utalentowanego i znanego handlarza, doskonal swoje umiejętności produkcyjne, bądź poprowadź swoje wojska do zwycięstwa w dynamicznych bitwach 3D – decyzja należy do Ciebie!

Gra Elvear – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Elvenar online to gra nieustannie rozwijana, co oznacza aktywne zaangażowanie w dalszą rozbudowę, ulepszanie rozgrywki, a także regularne aktualizacje z uwzględnieniem sugestii i pomysłów społeczności graczy z całego świata! Przenosi ona gracza do urokliwego, pełnego tajemnic świata fantasy. Zadaniem gracza jako władcy elfów lub ludzi jest wzniesienie własnego miasta i dbałość o jego świetność. Elfowie posługują się potężną magią, co odzwierciedla się w ich stworzeniach i budynkach, podczas gdy ludzie kierują się inspiracjami ze średniowiecznym uzbrojeniem.

W Elvenarze niemal każdy budynek można ulepszyć wielokrotnie, co bez wątpienia zwiększa jego wydajność produkcyjną i estetykę. Ratusz, manufaktury, chaty robotników, kwatery, a także wiele innych budynków czeka na rozbudowę! Zamień skromną osadę w imponujące królestwo!

Przymierz się do ekscytujących zadań na Mapie Świata. Odkrywaj okolice swojego miasta, by odnaleźć rzadkie artefakty, które przyspieszą produkcję w mieście. Nie zapomnij o rozwoju nowych technologii! W grze online Elvenar masz możliwość opracowania ponad 200 technologii podczas budowy swojego grodu.

Gra Elvenar: Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Gra Elvenar przenosi gracza do pięknego, tajemniczego świata fantasy. Wcielając się we władcę elfów lub ludzi, zadaniem gracza jest wznieść własny gród i zadbać o jego świetność. Gra została stworzona i jest prowadzona przez firmę InnoGames GmbH i jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.innogames.com

Zobacz także: Detoks od gier