DAX Cosmetics Sp. z o.o

28 października, 2022 Wyłączono przez Dawid
DAX Cosmetics Sp. z o.o

Czy firma DAX Cosmetics Sp. z o.o posiada polski kapitał?

DAX Cosmetics specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i do ciała oraz wyrobów ochronnych do opalania. Są to preparaty dostępne w drogeriach, aptekach i sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Japonia

Akcjonariat/Właściciele:

Rohto Pharmaceuticals Group

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie DAX Cosmetics Sp. z o.o?

Produkty Dax można także znaleźć w 22 krajach świata, między innymi w: USA, Kanadzie, Jordanii, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Hongkongu czy Korei Południowej. Liczba krajów, do których firma eksportuje swoje produkty rośnie z roku na rok. W portfolio DAX Cosmetics znajduje się ponad 500 produktów. Dostępne w chwili obecnej produkty tworzą 60 linii kosmetycznych w ramach pięciu głównych marek: Perfecta, DrSun, Yoskine, Cashmere i Celia. Od 2001 roku DAX Cosmetics ma swoją siedzibę w Duchnowie koło Warszawy, gdzie mieszczą się laboratoria, fabryka, magazyny surowców, opakowań i wyrobów gotowych, a także biura. Wysokie standardy w zarządzaniu firmą i dbałość o najwyższą jakość kosmetyków sprawiły, że w 2004 roku Dax uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, a w 2012 r certyfikat GMP. Siłą Dax Cosmetics są nowoczesne laboratoria: Badawczo-Rozwojowe, w którym tworzone sa autorskie receptury, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii oraz Mikrobiologiczne i Fizykochemiczne, gdzie badana jest jakość, czystość oraz właściwości surowców i wytworzonych mas. Znakiem sukcesu są liczne nagrody, które otrzymują zarówno nasze marki, jak i firma.

Adres firmy:

Spacerowa 18 05-462 Wiązowa 05-462 Duchnów, ul. Spacerowa 18

Źródło danych:

http://www.krs-online.com.pl/dax-cosmetics-sp-z-o-o-krs-19027.html, http://www.pb.pl/3539437,25291,japonczycy-w-polskich-kosmetykach, http://www.dax.com.pl/

Wpis dodał/a:

MarryJane19

Marki należące do firmy DAX Cosmetics Sp. z o.o :