Lody Carte Dor

28 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Lody Carte Dor

Lody Carte Dor
brak

Kategorie marki:

Lody

Carte D’Or to marka lodów, które od lat stanowią nieodłączny element deserów na całym świecie. Jej historia sięga 1978 roku, kiedy to po raz pierwszy rozkoszowano się smakiem tych pysznych mrożonych przysmaków. Dziś Carte D’Or to synonim kreatywnych połączeń i apetycznych smaków.

Lody Carte Dor – historia

Carte D’Or, znane w wielu krajach pod nazwą Cremissimo, narodziło się we Francji w 1978 roku, oferując pięć smaków lodów (pralina, truskawka, Grand Marnier, kawa i czarna porzeczka). Obecnie lody marki dostępne są w rozmaitych wariantach smakowych. Można je kupić nie tylko we Francji, ale i na całym świecie.

Lody Carte d’Or smaki

Carte d’Or to marka lodów, która zyskała ogromną popularność, rozpoczynając swoją przygodę we francuskich restauracjach. Początkowo dostępne tylko tam, dziś cieszą się uznaniem w 24 krajach, oferując wiele różnych smaków. Lody Carte dOr to symbol najwyższej jakości i wyrafinowanego smaku, co sprawia, że bez wątpienia stanowią one doskonałą bazę do tworzenia nietuzinkowych deserów, które możesz przygotować w domowym zaciszu. Lody Carte d’Or dostępne są zarówno w pudełkach, by cieszyć się nimi w zaciszu własnego domu, jak i w wyjątkowych kawiarenkach Carte d’Or Cafe, rozsianych po całej Polsce.

Gdzie kupić produkty Carte d’Or?

Carte D’Or jest popularną marką lodów i zazwyczaj dostępna w większości dużych sklepów spożywczych. Dostępne są m.in. lody Carte d’Or Biedronka, ale lody tej marki można także kupić w innych supermarketach.

Lody Carte d’Or cena

Ceny lodów Carte D’Or, mogą się różnić w zależności od sklepu, promocji i innych czynników. Warto odwiedzić lokalne sklepy spożywcze lub supermarkety, a także zajrzeć do sklepów online, aby sprawdzić aktualne ceny lodów.

Lody Carte d’Or opinie

Opinie na temat lodów Carte D’Or są zazwyczaj pozytywne, ale oczywiście zależą od indywidualnych preferencji smakowych konsumentów. Większość osób chwali Carte D’Or za wysoką jakość smaku. Lody te są często postrzegane jako delikatne, kremowe i aromatyczne.

Czy właściciel marki Carte Dor posiada polski kapitał?

Carte Dor to marka, która powstała w Paryżu. Aktualnie jej produkty są dostępne w wielu różnych krajach. Produkty Carte Dor oferowane przez Unilever Food Solution to przede wszystkim rozmaite desery lodowe i sorbety. Sprzedawane są w opakowaniach o pojemności 450 i 900/1000 ml.

Podsumowanie

Podsumowując, Carte D’Or narodziło się ponad 40 lat temu jako marka deserów restauracyjnych w Paryżu, które były z dumą serwowane przez tamtejszych szefów kuchni. Dziedzictwo tej wiedzy kulinarnej nadal stanowi esencję tego, co marka oferuje obecnie. Łączy najwyższej jakości składniki z dekadami doświadczenia i wiedzy, by przygotowywać niezapomniane desery, tworząc niezrównane doświadczenie smaku w postaci lodów.

Zobacz także: Domowe lody

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://www.lodoweinspiracje.pl/