Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o.

27 października, 2022 Wyłączono przez Dawid
Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o.

Czy firma Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

Polski producent piwa i napojów słodowych, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Na chwilę obecną posiada Browar Ciechan w Ciechanowie i do października 2018 r – Browar Lwówek w Lwówku Śląskim. W listopadzie 2018 r. Browar Lwówek został wydzierżawiony przez Spółkę Doctor Brew S.A. (do października 2020 r. Doctor Brew ma prawo pierwokupu).

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o.?

Obecna grupa piwna powstała z połączenia dwóch browarów, kiedy spółka Marka Jakubiaka przejęła spółkę „BROWAR CIECHAN” SP. Z O.O. Obecnie firma oferuję szeroką gamę piw regionalnych pod markami Ciechan, Wrocławskie i Malinowe.Piwa te doskonale trafiają w gusta bardziej wymagających użytkowników, dla których piwa wielkich koncernów zaczęły smakować jednakowo. Obecnym właścicielem Browaru jest firma Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. z siedzibą w Lublinie, prokurentem której jest Janusz Palikot.

Adres firmy:

ul. Kolejowa 400 05-092 Dziekanów Nowy

Źródło danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Browar_Ciechan_Sp._z_o.o., http://www.ciechan.com.pl/ http://krs.wyborc, https://www.bankier.pl/wiadomosc/Doctor-Brew-phttp://www.krs-online.com.pl/manufaktura-piwa-wodki-i-wina-s-a-krs-7067163.html, https://krzeszow, https://manager.money.pl/wiadomosci/artykul/tenczynek

Wpis dodał/a:

DartAnian

Marki należące do firmy Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. :