Marka Born2be

26 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Marka Born2be

Marka Born2be
Marka Born2be

Kategorie marki:

Sklepy internetowe

Właściciel marki:

Azagroup S.A.

Born2be to dynamiczny sklep internetowy z modą dla kobiet, mężczyzn i dzieci, specjalizujący się w sprzedaży wysyłkowej. Siedziba główna spółki mieści się obecnie w sercu Warszawy.

Marka Born2be: Bogata oferta modowa

Asortyment sklepu Born2be obejmuje szeroki wybór ubrań i obuwia, inspirowanych najnowszymi trendami ze światowych wybiegów. W ofercie znajdziesz ponad 75 tysięcy produktów, w tym odzież damską, męską, a także dziecięcą, taką jak swetry, bluzy, kurtki, spódnice, sukienki, marynarki, spodnie, bluzki, obuwie, bielizna oraz różnorodne akcesoria modowe.

Historia powstania

Marka Born2be zadebiutowała na rynku w 2012 roku, swoje korzenie mając w urokliwych Siedlcach. Dzięki niezwykłej szybkości sklep zdobył olbrzymią popularność, co potwierdzają imponujące statystyki obecności marki na mediach społecznościowych. Jego rozwój i sukces to wynik pasji do mody oraz zrozumienia potrzeb współczesnych klientów.

Marka Born2be zwroty

Born2Be zapewnia elastyczne zasady zwrotów, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z zakupów. Zwrot Born2be może zostać dokonany w ciągu 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu produktu. Produkt musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, a zwrot środków pieniężnych zostanie dokonany w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Born2be to sklep internetowy prowadzony przez firmę Azagroup S.A. pod adresem: https://born2be.pl/.

Podsumowując, Born2be to dynamiczny sklep internetowy oferujący modę dla całej rodziny, z główną siedzibą w Warszawie. Bogata oferta modowa sklepu obejmuje ponad 75 tysięcy produktów, w tym odzież, obuwie i akcesoria inspirowane najnowszymi trendami modowymi. Marka zadebiutowała na rynku w 2012 roku i szybko zdobyła popularność dzięki zrozumieniu potrzeb klientów oraz pasji do mody. Born2be zapewnia elastyczne zasady zwrotów, dając klientom możliwość pełnej satysfakcji z zakupów poprzez łatwy proces zwrotu w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://born2be.pl/