BiteFight

25 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
BiteFight

bitefight
brak

Kategorie marki:

Gry przeglądarkowe

Właściciel marki:

Gameforge AG

BiteFight to fascynująca gra MMORPG dostępna w przeglądarce, stworzona przez renomowaną niemiecką firmę Gameforge GmbH. Gra oferuje graczom niezwykłe możliwości, a co najważniejsze, dostępna jest zupełnie za darmo. Jednak entuzjaści mają opcję zakupu Piekielnych Kamieni, które umożliwiają dostęp do dodatkowych funkcji i różnorodnych ulepszeń. To jednak wybór każdego gracza, czy chce korzystać z opcji płatnych, czy też czerpać pełnię radości z gry bez dodatkowych wydatków.

BiteFight – na czym polega rozgrywka?

W trakcie rozpoczynania przygody w BiteFight gracz podejmuje kluczową decyzję – wybór rasy, a więc staje przed dylematem stania się Wampirem lub Wilkołakiem. Choć na pierwszy rzut oka różnice między nimi są subtelne, to wraz z upływem czasu zauważamy, że Wampiry zdobywają krew, podczas gdy Wilkołaki preferują mięso. Rozwój postaci w grze opiera się na zdobywaniu doświadczenia, które wpływa na najważniejsze statystyki, takie jak siła, obrona, zwinność, wytrzymałość i charyzma. Te cechy są kluczowe zarówno podczas walki, jak i podczas polowań, które poprzedzają pojedynki.

Zdobycie doświadczenia może odbywać się poprzez polowania, misje oraz pracę na cmentarzu. Polowania są rutynowym elementem rozgrywki, pozwalającym zdobyć nie tylko doświadczenie, ale również cenne złoto. Gracz ma możliwość atakowania przeciwnych ras, ludzi lub Demonów, jednak wynik pojedynków nie zawsze zależy tylko od siły, a czasami także od czynnika losowego.

Ważne jest kontrolowanie wydatków, ponieważ każde polowanie wiąże się z kosztem złota. Jednakże za każdą kroplę krwi lub kilogram mięsa zdobytego podczas polowania gracz wzbogaca swoje zasoby. Dodatkowo zgromadzone fundusze mogą być wydane u Kupca, który oferuje różnorodne przedmioty, zależne od aktualnego poziomu doświadczenia gracza. Krytyczną rolę w grze odgrywa także rozbudowa kryjówki, która wpływa na liczbę przedmiotów, jakie możemy posiadać.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

BiteFight to internetowa gra RPG, tzw. Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG). Twórcą gry jest niemiecka grupa programistów GameForge GmbH.

Podsumowując, gra BiteFight to nie tylko dynamiczna gra MMORPG. To także rozgrywka pełna wyborów, taktyki i strategicznych decyzji, które kształtują losy postaci w świecie pełnym mrocznych przygód.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.wikipedia.org