Marka Bass Polska

23 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Marka Bass Polska

Od 1989 roku firma Bass działa na rynku, a pod nazwą BASS POLSKA istnieje od 1995 roku.

Marka Bass Polska – historia

Historia marki ściśle związana jest z najnowszymi dziejami Polski. W latach 90. ubiegłego wieku dominowała fascynacja wolnością i możliwościami wynikającymi z rozwoju swobodnej działalności gospodarczej. W tamtym okresie rynek polski absorbował wszelkie nowości znane na zachodzie, dlatego też marka Bass, jako pionierzy, rozpoczęli import produktów marek światowych, takich jak SONY, PHILIPS, PANASONIC i SHARP. Po okresie euforii nadszedł czas na skrupulatną pracę nad budowaniem własnej marki – BASS POLSKA.

Narzędzia Bass – oferta

Obecnie w ofercie firmy znajduje się pełen zakres produktów, przydatnych zarówno w nowoczesnym gospodarstwie domowym, warsztacie samochodowym, ogrodzie, jak i firmie. Firma wyróżnia się również w dziedzinie dekoracji świątecznych, oferując bogaty wybór ozdób choinkowych. Stawiając na innowacyjność, marka Bass dba o to, by oferowane produkty były energooszczędne i trwałe, zapewniając użytkownikom wieloletnią satysfakcję.

W obliczu wzrostu cen energii, które dotykają każdego Polaka oraz naszych sąsiadów, firma podejmuje działania mające na celu przeciwdziałanie tym skutkom. W ofercie znajdują się narzędzia bezprzewodowe z bateriami litowymi o wydłużonej żywotności oraz urządzenia wyposażone w silniki nowej generacji, charakteryzujące się niskim zużyciem energii przy jednoczesnym wysokim stopniu efektywności pracy.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Bass Polska to ceniona, polska marka elektronarzędzi. Jej oferta obejmuje bardzo szeroki wachlarz produktów. Są to: agregaty, kompresory, maszyny budowlane, spawarki, prasy, a także wiele innych.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://www.basspolska.com/webpage/o-firmie.html

Zobacz także: Narzędzia ogrodnicze