Barmańska

23 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Barmańska

Barmańska
brak

Kategorie marki:

Wódki smakowe

Właściciel marki:

JNT Group

Czy właściciel marki Barmańska posiada polski kapitał?

Wódka barmańska to produkt firmy JNT Group., która należy do rodziny Jantoniów. Zdecydowanie jest to polski kapitał.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Barmańska?

Producentem wódki Barmańska jest firma Jantoń, która swoją historię rozpoczęła w 1976 roku jako niewielka firma rodziny Jantoniów. W początkowych latach działalności koncentrowali się na innych obszarach biznesu, ale to dopiero na początku lat 90. przystąpili do branży winiarskiej. Jednym z ich kluczowych osiągnięć było utworzenie własnego Działu Badań i Rozwoju, który zajmuje się tworzeniem innowacyjnych koncepcji produktowych i kompozycji smakowych. To dzięki temu podejściu firma stale wprowadza na rynek nowe produkty i kształtuje trendy w branży alkoholowej.

Ważnym momentem w historii firmy było przejęcie istotnej marki związanego z kluczowym dystrybutorem i importerem win gronowych. W wyniku ciągłego doskonalenia swojej marki, spółka Jantoń zmieniła swoją nazwę na JNT Group, co ułatwiło jej komunikację na rynkach międzynarodowych. JNT Group oferuje szeroki zakres alkoholi, w tym wina, drinki RTD (Ready To Drink) oraz inne napoje alkoholowe, takie jak Barmanska Arbuz.

Produkty firmy są dostępne w 22 krajach na 4 kontynentach i są znane ze swojej wysokiej jakości oraz innowacyjnych smaków. Wśród różnorodnych wersji smakowych wódki Barmańska znajduje się również Barmanska Arbuzowa, która cechuje się słodkim posmakiem arbuza. Warto podkreślić, że ta wódka najlepiej smakuje, gdy jest schłodzona lub podawana z dodatkiem lodu.

Inne produkty JNT Group

Polski producent nie skupia się wyłącznie na alkoholach mocnych. Ma w swoim asortymencie także wina owocowe oferowane pod marką Monte Santi. Dostępne w takich smakach jak arbuz, truskawka, limonka, kokos czy brzoskwinia. Są to wina musujące bardzo podobne do popularnych w Polsce Carlo Rossi.

Inny ciekawy produkty firmy to egzotyczne trunek marki Captain Tom dostępny na przykład o smaku mango. Firma ta ma swojej ofercie także odpowiednik Grzańca Galicyjskiego pod marką Zbójeckie Grzane.

 

Źródło danych:

http://www.barmanska.pl/