BOŚ Bank – Bank Ochrony Środowiska

23 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
BOŚ Bank – Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ Bank) to instytucja finansowa z siedzibą w stolicy Polski. Działa na rynku już od ponad trzech dekad.

BOŚ Bank – co warto wiedzieć?

Od momentu powstania w 1991 roku Bank zaangażowany jest w wspieranie przedsięwzięć proekologicznych. Oferuje między innymi kredyty na termomodernizację, instalacje gazowe w obiektach użyteczności publicznej na terenach wiejskich oraz na zakup urządzeń służących ochronie środowiska.

Bank Ochrona Środowiska to także partner dla samorządów i przedsiębiorstw, wspierając ich starania o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Od 1997 roku akcje Banku są notowane na rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym akcjonariuszem Banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, posiadając 58,05% ogólnej liczby głosów.

Przez lata bank ten przeszedł przez różne okresy zarządzania, z różnymi prezesami na czele. Obecnie, od 2020 roku, funkcję prezesa zarządu pełni Emil Ślązak. BOŚ Bank działa również poprzez swoją spółkę zależną, Dom Maklerski BOŚ. Wprowadził on innowacyjne narzędzia, takie jak platforma BossaFX do transakcji na rynku forex czy bossaAPI, ułatwiające komunikację inwestora z serwisem transakcyjnym.

Bank Ochrony Środowiska logowanie

BOŚ Bank dba o wygodę swoich klientów, dlatego proces logowania do konta jest prosty i intuicyjny. Bank oferuje nowoczesną platformę internetową i aplikację mobilną. Dzięki temu klienci mogą łatwo uzyskać dostęp do swojego konta w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia. Bezpieczeństwo transakcji jest priorytetem. W związku z tym BOŚ Bank stosuje najnowsze technologie w zakresie ochrony danych. Dzięki temu zapewnia klientom spokój i pewność podczas korzystania z usług bankowych online. Dodatkowo bank oferuje wsparcie techniczne dla klientów, którzy potrzebują pomocy przy logowaniu się do swojego konta, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie korzystania z usług bankowych.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Bank Ochrony Środowiska S.A. to bank komercyjny z siedzibą w Warszawie.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_Ochrony_%C5%9Arodowiska