az.pl

22 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
az.pl

AZ.pl, będące częścią renomowanej grupy 1 & 1 IONOS, to wiodący dostawca usług hostingowych, skoncentrowany na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinie IaaS oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu przechowywania danych w przestrzeni cyfrowej. Zajmując pozycję największej firmy tego typu w Europie, marka obsługuje ponad 8 milionów klientów. Zarejestrowała ponad 12 milionów domen, a jej centra danych rozlokowane są zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie.

Dla kogo usługi az.pl?

AZ.pl dedykuje swoje usługi zarówno początkującym przedsiębiorcom, wspierając ich pierwsze kroki w świecie internetowym, jak i doświadczonym firmom, umożliwiając im stały rozwój. Firma wspiera również duże przedsiębiorstwa i ich partnerów w osiąganiu celów biznesowych. Bez względu na potrzeby, począwszy od rejestracji nowej domeny, poprzez tworzenie stron internetowych, aż po przenoszenie procesów do chmury, firma oferuje innowacyjne rozwiązania.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce az.pl?

Niezawodność i bezpieczeństwo są priorytetem firmy, co potwierdza sieć centrów danych gwarantujących optymalną wydajność oraz geo-redundancję. Firma dostarcza najnowocześniejszą technologię i zapewnia hermetyczne bezpieczeństwo danych na każdym etapie współpracy. Siedziba firmy mieści się w Niemczech.

Marka kładzie ogromny nacisk na obsługę klienta, oferując szybką i profesjonalną pomoc. Dział wsparcia technicznego i merytorycznego jest dostępny w pełni bezpłatnie, a zespół konsultantów z chęcią pomaga w budowaniu obecności firm w internecie. Firma dąży do zapewnienia najnowszych technologii w konkurencyjnych cenach, dodatkowo eliminując zbędne formalności i proponując klarowne umowy. Celem AZ.pl jest sukces każdego klienta w przestrzeni internetowej.

Firma 1 & 1, której integralną części jest AZ.pl, powstała w 1988 roku z misją uczynienia najnowszych technologii dostępnymi i zrozumiałymi dla każdego. Od tamtego czasu konsekwentnie rozwija wydajne, niezawodne, a także bezpieczne produkty, zdobywając zaufanie milionów klientów na całym świecie. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował ugruntowaną pozycją lidera w branży usług hostingowych oraz rejestracji domen w Europie. Zaawansowana technologiczna infrastruktura umożliwia klientom AZ.pl korzystanie z rozwiązań chmurowych w sposób bezpieczny i łatwy.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Polska marka, w ofercie której znajdują się usługi związane między innymi z hostingiem, rejestracją domen, a także pocztą elektroniczną.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.az.pl