Ubrania sportowe Attiq

21 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Ubrania sportowe Attiq

Ubrania sportowe Attiq
brak

Kategorie marki:

Ubrania sportowe

Właściciel marki:

Jarosław Domałacny ATTIQ

Attiq to marka, która nieustannie redefiniuje standardy odzieży sportowej. Zaufanie profesjonalistów oraz entuzjastów sportu sprawia, że ubrania sportowe Attiq stały się nieodłącznym elementem wielu aktywnych życiowych stylów.

Attiq – oferta

We wszechstronnej ofercie marki znajdziesz ubrania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są to między innymi koszulki, bluzy, polary, spodnie, spodenki, kurtki, bezrękawniki, czapki, opaski, kominy, skarpety, pasy biegowe, rękawki biegowe, a także wiele innych akcesoriów i ubrań sportowych, takich jak np. Attiq spodenki rowerowe.

Ubrania sportowe Attiq – czym się wyróżniają?

Jakość to dla Attiq nie tylko motto, ale filozofia działania. Każdy detal, każdy szew i każdy materiał zostały starannie dobrane, aby zapewnić użytkownikom nie tylko komfort, ale również wytrzymałość i funkcjonalność w każdych warunkach. Dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania i produkcji, Attiq oferuje ubrania, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także radzą sobie doskonale w trudnych sytuacjach.

Niezależnie od tego, czy biegasz, trenujesz siłowo, czy uprawiasz inne sporty, Attiq sklep internetowy ma dla Ciebie odpowiednią odzież, która zapewni Ci wsparcie i swobodę ruchu. Dbając o różnorodność potrzeb sportowców, marka Attiq stale poszerza swoją gamę produktów, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Odzież sportowa Attiq to nie tylko ubrania, to styl życia aktywny, zdrowy i pełen energii!

Czy właściciel marki Attiq posiada polski kapitał?

Polska marka Attiq wykonuje swoje ubrania z materiałów bardzo wysokiej jakości. Poza tym są naprawdę świetnie uszyte z dbałością o szczegóły. Co warto zaznaczyć firma nie stosuje w produkcji żadnej tkaniny sprowadzonej z Chin, a głównie materiały pochodzące z Włoch, Hiszpanii i Szwajcarii, z certyfikatami jakości jak chociażby COOLMAX, Meryl czy Polartec.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://attiq.net/