Crowdfunding dla aplikacji Polskie Marki

13 września, 2015 Wyłączono przez Dawid
Crowdfunding dla aplikacji Polskie Marki

Aktualnie zbiórka została zakończona. Podstrona ma charakter archiwalny. Obecnie kończymy pracę nad aplikacją w wersji 2.0, która znacznie przyśpieszy sprawdzanie polskości marek. Dokładniejsze info już niedługo!

Polskie Marki – wersja 1.0

Zbiórka pieniędzy na aplikację Polskie Marki

 

Pierwotną wersję aplikacji stworzyliśmy na bazie impulsu. „Podobne narzędzie nie istnieje – trzeba je stworzyć i to zaraz!” Zabrakło dłuższej chwili na refleksję i konsultacje z odpowiednimi osobami. Na szybko powstał projekt i w niedługim czasie cieszyliśmy się z wersji na Androida.

Od tego czasu zbieraliśmy Wasze opinie i wyciągaliśmy wnioski z własnych obserwacji. Tym razem postanowiliśmy podejść do tematu profesjonalnie.

Polskie Marki 2.0 – co planujemy?

Czytnik kodów kreskowych – w nowej wersji każdy smartfon wyposażony w aparat będzie mógł za pomocą jednego kliknięcia zidentyfikować produkt. Zmiana najważniejsza, ale niestety kosztowna, bo wymagająca dodatkowych działań również w naszej bazie danych. Opcja ta powinna znacznie poprawić funkcjonalność apki i da alternatywę dla często kłopotliwego wpisywania nazwy. Jesteśmy przekonani, że dzięki niej pokochacie nową wersję naszej apki.

Przeglądanie kategorii – druga bardzo ważna zmiana, o której wspominało nam kilka osób. Chcą kupić keczup zamiast sprawdzać po kolei wszystkie produkty będzie można odnaleźć kategorię „Keczupy” i wybrać z listy marek polskie produkty.

 

 

Nowy, wygodniejszy interface – duże, intuicyjne przyciski oraz lepiej zorganizowany ich układ. Wszystko co najważniejsze za pośrednictwem jednego kliknięcia od razu po uruchomieniu. Zerwiemy z duża ilością niewykorzystanej przestrzeni i małymi przyciskami.

Listy zakupowe w trybie offline – dla osób, które kochają sieci WiFi, ale także dla większej wygody. Robiąc listę potencjalnych marek wcześniej, oszczędzamy czas, jeśli nie mamy go na zakupach, a tryb offline pozwoli zaoszczędzić transfer.

Te 4 elementy stanowią podstawę naszego projektu na Wspieram.to. Link do projektu niedługo umieścimy na tej stronie.

Zbiórka rozpoczęta!

Zachęcamy do aktywnego wparcia naszej inicjatywy. W celu przejścia na stronę zbiórki proszę kliknąć w poniższy obrazek:

Przejdź na stronę projektu

lub skopiować poniższy tekst do swojej przeglądarki:

https://wspieram.to/projekt/5419/polskie-marki-20-aplikacja-dla-swiadomych-konsumentow

Chcesz pomóc?

Celem numer jeden jest dotarcie z informacją o zbiórce do jak największej ilości osób i firm. Szczególnie mocno liczymy na pomoc zwykłych użytkowników aplikacji i odwiedzających naszą stronę, czyli właśnie Ciebie. Wspólnymi siłami możemy doprowadzić tą zbiórkę do sukcesu!

Dołącz do naszego wydarzenia i zaproś swoich znajomych:

https://www.facebook.com/events/1034614496578950/

Masz bloga, działasz na jakimś forum? Poinformuj tam o zbiórce na nową aplikację.

Idziesz na imieniny do dziadka albo na imprezę do znajomych. Powiedz im o aplikacji. Porusz temat zbiórki na piwie i w przerwie w pracy.

 

 

No i oczywiście działaj w mediach społecznościowych. Facebook, Twittter, Chomikuj czy nawet komentarze na wp.pl – wszędzie tam możesz dać znać, że tworzymy coś wielkiego.

Czekamy również na Twoje pomysły!

Jak to się mówi „dopóki piłka w grze” wszystko może się jeszcze zmienić. Jeśli masz ciekawy pomysł dotyczący aplikacji lub jej promocji napisz do nas. Tu nie ma złych pomysłów. A te najlepsze na pewno uwzględnimy w projekcie apki. A Twoją osobę postaramy się odpowiednio wyróżnić jako współtwórcę.

Nasze kochane polskie firmy

Do Was również mamy prośbę. Zależy nam aby wspierający projekt otrzymali w zamian coś wyjątkowego i wartościowego. Stąd prośba do Was o wsparcie w postaci nagród rzeczowych dla wspierających oraz do wykorzystania w konkursach towarzyszących całej akcji. Korzyści wynikającego z tego rodzaju wsparcia wydają się oczywiste.

 

Czekamy na Was wszystkich już 1 października na platformie Wspieram.to. Do zobaczenia!

Autor: Tomasz Dziewulski

Zobacz także:

https://wspieramrozwoj.pl/artykul/217/sztuka-skladowania-w-nowoczesnym-magazynie

Odbiór mieszkania w Poznaniu

 https://wspieramrozwoj.pl/panierka-do-kurczaka

Innowacyjne łożyska liniowe

Jak otworzyć skrzynkę gazową?

Gdzie sprzedawać rzeczy, aby podreperować domowy budżet?