Lista kategorii

Oferta dla firm

Wspieram Rozwój to miejsce otwarte na współpracę z biznesem. Skupiamy się na kwestiach pochodzenia kapitału i tworzenia miejsc pracy. Ich odpowiednie połączenie określamy mianem Wspierania Rozwoju Polski. Jednak staramy się doceniać także firmy zagraniczne, które przyczyniają się do spadku bezrobocia w naszym kraju.
Oferta dla firm
 
 
 
W artykule postaram się rozpisać możliwości promocyjne dla firm. Zarówno te darmowe jak i wymagające założenia u nas płatnego konta. Jeśli więc uważasz, że Twoja firma w jakimś stopniu przyczynia się do tego, że w Polsce żyje się lepiej - napisz o tym. Jeśli jesteś znaczącym pracodawcą w regionie - napisz o tym. Jeśli optymalizację podatkową omijasz szerokim łukiem - napisz o tym. Właśnie tego typu informacji poszukują nasi użytkownicy. Plan artykułu:
 
Warty zaznaczenia, zanim przejdziemy dalej, jest też fakt, że mówiąc o naszych użytkownikach mam na myśli zarówno tych odwiedzających serwis jak i korzystających z aplikacji Polskie Marki. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś to zapraszam do zapoznania się z nią tutaj. Najprościej jednak będzie po prostu pobrać ją na telefon z Androidem lub system iOS i na własnej skórze przekonać się o co chodzi. Najważniejsze co musisz wiedzieć to, to że zarówno aplikacja jak i sam serwis korzystają z jednej bazy danych. A obecne w niej wpisy dotyczące marek i firm są w pełni edytowalne i właściciele firm mogą je dostosowywać do swoich strategii marketingowych.
 
WAŻNE: Nasz serwis nie jest miejscem dla firm usługowych działających lokalnie. Jeśli prowadzisz mały sklep spożywczy, salonik odzieży używanej czy firmę budowlaną w ramach działalności gospodarczej to twoje wpisy nie zostaną zaakceptowane. Warunkiem koniecznym jest ponad regionalność działania oraz przydatność zamieszczanych informacji dla potencjalnych użytkowników. W to, że firma "Usługi budowlane Jan Kowalski" ma polski kapitał raczej nikt nie będzie wątpił i nie będzie chciał tego u nas sprawdzić. A jej obecność w jednej kategorii obok takich gigantów jak Budimex czy Mostostal będzie jedynie tworzyła nieporządek. Inaczej sprawa ma się z lokalnymi producentami, których produkty mają konkretną markę. Takie firmy prosimy dodawać z uwzględnieniem informacji o regionalności firmy lub marki. Dziękujemy za zrozumienie.

 

Dodawanie firmy do bazy danych serwisu i aplikacji Polskie Marki

Ty jesteś tu pierwszy raz, a Twoja firma może być tu od dawna. Bazę danych na Wspieram Rozwój tworzymy już od jakiegoś czasu na bazie ogólnodostępnych informacji z sieci Internet. Wiele firm nie ma świadomości tego, że jakiś Wolontariusz dodał wpis na temat jej firmy już jakiś czas temu. Jeśli i Ty nie masz pewności, proszę skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony. Od wyniku wyszukiwania będą zależały Twoje dalsze możliwości.

 

Wariant 1: Brak mojej firmy w serwisie

W takiej sytuacji jedyne co możemy zalecić to założenie konta firmowego i jej dodanie. Można to zrobić za darmo w ciągu kilku minut. Pamiętaj także o dodaniu do bazy posiadanych przez siebie marek. Ich mianem określamy nazwy produktów czy oferowanych przez Ciebie usług. Marką będzie zarówno nazwa napoju, jak i internetowego sklepu. To ważne gdyż użytkownicy serwisu i aplikacji zazwyczaj szukają marek, a nie firm.

Przeczytaj więcej na temat dodawania wpisów.

 

Wariant 2: Moja firma jest już obecna w serwisie

W tym przypadku nasi pracownicy bądź Wolontariusze ponieśli już trud wyszukania informacji na temat Twojej firmy i umieścili ją w bazie z uwzględnieniem posiadanych przez Ciebie marek. Wpisy te skupiają się zawsze na kwestii pochodzenia kapitału i tworzenia miejsc pracy. Stąd też pozostałe informacje takie jak opisy prawdopodobnie nie będą miały dużej wartości marketingowej. W sytuacji takie masz możliwość Przejęcia wpisów dotyczących swojej firmy i marek. Proces ten wymaga wykupienia u nas płatnego konta firmowego. Daje nam ono gwarancję, że to Ty, a nie nieprzychylna konkurencja przejmuje wpisy.

Przeczytaj więcej na temat przejmowania firm.

 

Promocja w serwisie oraz aplikacji Polskie Marki

Podstawowym elementem promocji w ramach serwisu i aplikacji jest lepsza pozycja w kategoriach. Gdy Twoja firma i jej marki pojawiają się w wynikach nad innymi rośnie liczba odwiedzić wpisów i w efekcie liczba klientów.

W większości płatnych kont istnieje także możliwość zamieszczenia linku do swojego serwisu, a w przypadku dwóch najwyższych kont dodawania materiałów reklamowych i bannerów. Bannery trafiają do aplikacji i muszą mieć one określone proporcje. W przypadku materiałów reklamowych istnieje pełna swoboda zamieszczania obrazków, tabel, linków i bannerów. Te jednak nie pokazują w aplikacji ze względów technicznych.

Każdemu oferujemy pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych i bannerów.

Konta firmowe

W zależności od tego co chcesz osiągnąć możesz wykupić różne rodzaje kont firmowych. Opcja najtańsza daje możliwość edycji oraz zapewnia wyłączność w kształtowaniu Twoich wpisów. Zastrzegamy sobie jedynie prawo do poprawienia informacji o kapitale spółki, gdy informacja o jej ewentualnym przejęciu będzie ogólnodostępna w sieci, a właściciel wpisu nie zamieści jej na stronie.

Nazwa konta

Konto

STANDARD

Konto

ROZSZERZONE

Konto

PREMIUM

Konto

EKSKLUZYWNE

 Koszt wykupienia*  100 zł  200 zł  400 zł  1000 zł
 Okres ważności  Dożywotnio  Dożywotnio  365 dni1  365 dni1
 Limit firm  1 1  1  1
 Limit marek  brak brak  brak  brak
 Dodatkowe pola  brak Linkujące pole "Strona WWW"  Strona WWW + Treści sponsorowane  Strona WWW + Treści sponsorowane
 Priorytet wyświetlania2  0  +1  +2  +5
 Dodatkowe opcje w aplikacji Polskie Marki  brak  Linkujące pole "Strona WWW" Strona WWW + Banner reklamowy Strona WWW + Banner reklamowy
Możliwość wykorzystania naszych oznaczeń Nie Nie Tak Tak
Artykuł sponsorowany Nie Nie Nie Tak
 Rozszerzony edytor tekstu3 Tak  Tak  Tak  Tak

 

* Podane ceny są cenami brutto.

1 W momencie wygaśnięcia konta jego status zostaje zmieniony na Konto ROZSZERZONE

2 Priorytet decyduje o kolejności wyświetlania marek i firm na stronach kategorii. Te z wyższym priorytetem wyświetlane są na górze.

3 Funkcjonalność pozwalająca na dodawanie pogrubień, podkreśleń, kursywy oraz podziału testu na akapity (Linia przerwy wymaga podwójne użycia klawisza ENTER)

 

Przykładowe wpisy zawierające formatowanie i treści sponsorowane:

https://wspieramrozwoj.pl/firma/1796/Przyk%C5%82adowa+firma

https://wspieramrozwoj.pl/produkt/2910/Przyk%C5%82adowe+Piwo

https://wspieramrozwoj.pl/produkt/2896/Przyk%C5%82adowy+Bank

https://wspieramrozwoj.pl/produkt/2911/Marka+The+Sample+

Priorytet wyświetlania

Priorytet i rodzaj wykupionego konta decydują o kolejności wyświetlania marek i firm na stronach kategorii w serwisie oraz w aplikacji. Te z wyższym priorytetem wyświetlane są na górze. Obrazowo przestawia to obrazek poniżej.

Priorytet wyświetlania

Możliwość wykorzystania naszych symboli

Każda firma, która wykupi konto Premium lub Ekskluzywne ma możliwość dowolnego wykorzystania naszych symboli. Może ich używać na swojej stronie, pokazując, że jej produkty wspierają rozwój. Może oznakować nimi swoje produkty itp.

W przypadku gdy wyrażają Państwo zainteresowanie skorzystaniem z możliwości wykorzystania symboli, ale nie widzą dla siebie potrzeby wykupywania płatnego konta to prosimy o kontakt. Istnieje możliwość ich użycia na specjalnych warunkach.

W celu uzyskania dobrej jakości grafik prosimy o kontakt z serwisem.

Sponsoring - zaawansowane opcje marketingowe

Dla zainteresowanych firm oferujemy nieograniczone możliwości marketingowe w ramach opcji Sponsoringu. Jeśli chciałbyś aby patriotyzm ekonomiczny popularyzował się w naszym kraju i uważasz, że tego typu działania doskonale komponują się z Twoją strategią marketingową to serdecznie zapraszamy do współpracy! Dedykowana subdomena, stała obecność Twoich marek na naszym fanpage'u, specjalne wyróżnienia w serwisie, artykuły sponsorowane i wiele więcej czeka na Twoją firmę. Tu wszelkie działania konsultujemy wspólnie i staramy się wykorzystać wszelkie możliwości dla osiągnięcia wspólnych korzyści.

Skontaktuj się z nami.

sklep Wspieram Rozwój PL