Jak oszczędzać na zakupach online dzięki LetyShops?

10 października, 2022 Wyłączono przez Dawid
Jak oszczędzać na zakupach online dzięki LetyShops?

Zakupy przez internet są bardzo popularne, ponieważ coraz więcej osób ceni sobie wygodę i atrakcyjne ceny. Jedną z platform internetowych jest LetyShops oferująca tzw. cashback. Dzięki temu robiąc zakupy w popularnych sklepach, można zaoszczędzić. Obsługa tej platformy jest bardzo intuicyjna. Jak kupować, aby oszczędzać na LetyShops?

Czym jest LetyShops?

Pandemia przyczyniła się do rozwoju sklepów internetowych, w których obecnie można znaleźć i zamówić różne produkty, np. jedzenie, artykuły piśmiennicze, a nawet książki. Platforma LetyShops współpracuje z wieloma sklepami, dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić na tzw. cashbacku.

LetyShop jest serwisem internetowym, na którym można znaleźć kilka tys. różnych sklepów online, takich jak m.in. elektroniczne, gamingowe, modowe czy sportowe. Dzięki temu można znaleźć produkt w okazyjnej cenie i dodatkowo zaoszczędzić na cashbacku.

Gdy znajdziesz interesujący produkt na platformie, to od razu możesz zobaczyć wielkość cashbacku i czas jego dodania na Twoje konto. Następnie platforma przekierowuje do sklepu internetowego, w którym możesz dokończyć transakcję.

Zakupy w LetyShop możesz zrobić szybko za pomocą wtyczki w przeglądarce internetowej. Można ją zainstalować w Chrome, Firefox oraz Opera. Dzięki temu nie musisz wchodzić na platformę LetyShops, gdy chcesz zrobić zakupy i jednocześnie skorzystać z cashbacku. Po zastosowaniu wtyczki do przeglądarki internetowej na stronach partnerskich sklepów pojawi się informacja o wielkości cashbacku.

Jakie sklepy dostępne są w ramach tej platformy?

Lista sklepów dostępnych na LetyShop jest bardzo długa. Najpopularniejszymi z nich są:

– Empik,

– Allegro,

– Zalando,

– Shopee,

– RTV Euro AGD,

– KFC,

– Orange,

– Play,

– Media Markt.

Program lojalnościowy w LetyShops

Na platformie LetyShop dostępny jest program lojalnościowy, dzięki któremu można zyskać jeszcze więcej. Polega on na zdobyciu statusu klienta, który daje dodatkowe bonusy, takie jak:

– LetyBronze, czyli zaoszczędzone więcej niż 40 zł + 10% gratis do podstawowej stawki cashbacku.

– LetySilver, czyli zaoszczędzone więcej niż 200 zł + 20% gratis do podstawowej stawki cashbacku,

– LetyGold, czyli zostało zaoszczędzone więcej niż 600 zł + 30% gratis do podstawowej stawki cashback.

Jak można wypłacić środki zgromadzone na platformie?

Aby wypłacić środki uzbierane w ramach cashbacku, to należy uzbierać min. 20 zł w ramach zliczonego cashbacku. Jeśli jakaś suma widnieje jako oczekująca, to nie zostaje ona zaliczona do środków, które mają zostać wypłacone. Wypłata środków następuje od 1 -3 dni roboczych od zlecania ich wypłaty. Można to zrobić jako transfer na własne konto bankowe lub PayPal.

Jakie są zalety i wady LetyShop?

W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii o sklepie LetyShop. Przedstawiają one serwis jako miejsce, gdzie można zaoszczędzić, robiąc zakupy w popularnych internetowych punktach sprzedaży. Największymi zaletami tej platformy zakupowej są:

intuicyjna obsługa, dzięki temu mogą sobie z nią poradzić nawet osoby starsze,

od razu można zobaczyć, ile będzie wynosił cashback

niski próg wypłaty,

możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej lub korzystania z platformy wtyczki do przeglądarki,

program lojalnościowy.

LetyShop mimo tak wielu zalet ma także dwie wady. Dość długi czas na obliczenie zwrotu z zakupionych produktów oraz brak niektórych bardzo popularnych sklepów.

Jak założyć konto na LetyShop?

Proces zakładania konta na platformie jest bardzo podobny do wszystkich serwisów internetowych, wystarczy tylko podać adres mailowy, ustalić hasło oraz podać kraj i walutę. Aby móc w pełni korzystać z platformy, należy potwierdzić swój adres mailowy poprzez kliknięcie wiadomość wygenerowaną przez LetyShop.

LetyShop jest platformą, która ma więcej zalet niż wad. Dodatkowo każdy może samodzielnie przetestować platformę, aby wyrobić sobie o niej opinię.  

Autor: Brygida Konopka-Konig