Analiza rynku męskiej bielizny

17 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Analiza rynku męskiej bielizny

Bielizna męska nie musi być nudna, ale może być gustowna, wygodna i wykonana z naturalnych tkanin. Według analityków przed Walentynkami dyskonty, markety i supermarkety odnotowują wzrost sprzedaży bielizny męskiej o ponad 100%. Która bielizna męska pochodzi od polskich przedsiębiorców?

Które polskie marki produkują wysokiej jakości bieliznę męską?

Bielizna polskich marek ceniona jest zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Jedną z najpopularniejszych firm bieliźniarskich jest Atlantic.

AGIO MILANO

Producent bielizny damskiej i męskiej. W asortymencie marki można znaleźć odzież męską taką jak m.in. majtki, bokserki, szorty, kalesony oraz piżamy i koszulki.

A.M.Basic

Polska marka produkująca bieliznę męską. W asortymencie brandu są: kąpielówki, slipy i bokserki.

Atlantic

Polska marka odzieżowa, której początki sięgają 1994 roku. Obecnie właścicielem brandu jest VIA MODA sp. z o.o., w ofercie marki jest m.in. różnorodna bielizna męska: slipy, bokserki, skarpetki, podkoszulki, piżamy i koszulki.

Cornette

Polska marka produkująca bieliznę damską, męską i dziecięcą. W asortymencie brandu jest szeroki wybór artykułów dla panów, są to: slipy, bokserki, stringi, piżamy, koszulki i kalesony.

Cotton Towel

Marka powstała w 2009 roku. Brand specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości szlafroków męskich, damskich i dziecięcych.

Darex Dessous

Polska marka bielizny, której produkty dostępne są od ponad 20 lat. W kolekcji męskiej brandu są: slipy, bokserki, podkoszulki, T-shirty,

Esotiq & Henderson S.A.Fabio

Marka produkująca bieliznę męską od 1998 roku.  W ofercie brandu można znaleźć bieliznę męską: bokserki, slipy, koszulki i kalesony.

Fabio

Marka bielizny damskiej i męskiej. Produkty tego brandu dostępne są w sklepach od ponad 20 lat. W asortymencie bielizny męskiej można znaleźć m.in. slipy, bokserki, kalesony, stringi, kalesony i koszulki.

Gucio

Polski producent bielizny, którego produkty dostępne są na rynku od 1994 roku. W asortymencie bielizny męskiej są: slipy, bokserki, koszulki, piżamy i koszulki.

ITALIAN FASHION

Rodzinna firma bieliźniarska szyjąca od 1990 roku bieliznę damską, męską i dziecięcą. W asortymencie brandu można zakupić wysokiej jakości odzież męską m.in. slipy, bokserki i podkoszulki.

Julimex

Polski producent bielizny męskiej, damskiej i dziecięcej. W ofercie brandu można znaleźć bardzo duży wybór różnorodnych bawełnianych bokserek i slipów.

KUST

Polska marka produkująca wyłącznie wysokiej jakości bieliznę męską. Ma minimalistyczny ponadczasowy design. Bielizna produkowana jest z materiałów organicznych i pochodzących z recyklingu.

Lama

Polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkowaniu bielizny. Produkty wykonywane są z największą dbałością o detale. W asortymencie bielizny męskiej są: slipy, bokserki i koszulki.

Mewa

Polski producent bielizny męskiej i damskiej. W asortymencie dla mężczyzn można znaleźć różnorodne modele slipów, bokserek, piżam, szlafroków i kalesonów.

Redo

Polska marka powstała w 2014 roku. W ofercie brandu głównie jest bielizna męska, chłopięca i młodzieżowa.

Sento Senso

Marka, której właścicielem jest rodzinna marka Klimas. Produkty brandu dostępne są od 1997 roku. W kolekcji męskiej dostępne są bokserki, kalesony, kąpielówki, piżamy, slipy, stringi, koszulki i skarpety.

Wadima

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych. W asortymencie brandu można znaleźć m.in. slipy i bokserki, kalesony i pidżamy męskie oraz bieliznę damską i dziecięcą.

Autor: Brygida Konopka- König