Amic Energy

19 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Amic Energy

amic energy
brak

Kategorie marki:

Stacje paliw i LPG ♠

Właściciel marki:

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

AMIC to renomowane przedsiębiorstwo paliwowe, będące własnością austriackiego funduszu inwestycyjnego AMIC Energy Management GmbH z główną siedzibą w Wiedniu. W roku 2016 firma przejęła sieć stacji paliw na obszarze Polski, Ukrainy, Litwy i Łotwy od naftowego koncernu Lukoil. AMIC Polska sp. z o.o. zarządza siecią 116 stacji paliw pod marką AMIC, gdzie dostarczane są wyłącznie paliwa z polskiej rafinerii PKN Orlen. Ponadto Amic stacja jest w Polsce głównym franczyzobiorcą sieci stacji paliw Subway, posiadając restauracje na 60 stacjach. Z determinacją do wykorzystania potencjału naturalnych źródeł energetycznych dla dobra ludzi, firma inwestuje także w niedowartościowane lub zagrożone aktywa energetyczne.

Stacja paliw Amic Energy – wartości marki

Budowanie długoterminowych relacji z klientami i dostawcami, opartych na wzajemnym zaufaniu i dobrej reputacji, jest kluczowe dla ekonomicznego rozwoju spółki i zadowolenia obu stron. Marka zapewnia, że stacje paliw są miejscem pełnym energii w każdym aspekcie, oferując najwyższą jakość paliw, a także usługi wysokiej jakości.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Stacja Amic to austriackie przedsiębiorstwo paliwowe.

Podsumowując, AMIC to renomowane przedsiębiorstwo paliwowe, należące do austriackiego funduszu inwestycyjnego z siedzibą w Wiedniu. Firma zarządza siecią 116 stacji paliw pod marką AMIC na obszarze Polski, Ukrainy, a także Litwy i Łotwy. Oferuje wyłącznie paliwa z polskiej rafinerii PKN Orlen. Jako główny franczyzobiorca sieci stacji paliw Subway w Polsce, AMIC wzbogaca swoją ofertę. Inwestując w zrównoważone źródła energetyczne, firma kieruje się zasadą odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska. Długoterminowe relacje z klientami i dostawcami opierają się na zaufaniu i dobrej reputacji. Gwarantują bez wątpienia najwyższą jakość usług na stacjach paliw AMIC.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ukoil, https://www.pb.pl/tajemniczy-amic-zastapi-lukoila-827438, https://gazetawroclawska.pl/nie-bedzie-juz-stacji-lukoil-znikaja-z-rynku-co-je-zastapi/ar/13278430, https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/amic-energy-stacje-lukoil-z-nowa-nazwa/5ph88tw