wódka Absolut

17 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
wódka Absolut

Absolut Vodka to renomowana marka wódki pochodząca ze Szwecji, produkowana w malowniczej miejscowości Åhus. Jej unikalny smak opiera się na wykorzystaniu zimowej odmiany pszenicy oraz czystej wody głębinowej. Ten wyjątkowy proces destylacji został opracowany przez Larsa Olssona Smitha w 1879 roku. Bez wątpienia stanowi on fundament doskonałej jakości trunku.

Butelki, w których jest pakowana, są dziełem projektu Gunnara Bromana, co nadaje im niepowtarzalny charakter. Absolut Vodka zyskała uznanie dzięki kampaniom reklamowym, takim jak Absolut Originals, Absolut Generations, Absolut Fashion, Absolut Cities, a także Absolut Art.

Obecnie marka jest własnością renomowanej firmy Pernod Ricard, co bez wątpienia potwierdza wysoką pozycję Absolut Vodka na światowym rynku alkoholi.

Wódka Absolut – dostępne warianty

Wódka Absolut jest dostępna w 14 różnych odmianach. Są to: czysta w wersji 40% i 50%, a także aromatyzowane o smakach takich jak cytryna (citron), mandarynka (mandrin), gruszka (pears), wanilia (vanillia), brzoskwinia (apeach), malina (raspberri), pieprz (peppar), czarna porzeczka (kurant), grejpfrut (ruby red), jabłko (orient apple), „New Orleans”, „London”, „New York”, „100” oraz „Level”.

Absolut Vodka cena 0 5

Absolut Vodka w butelce o pojemności 0,5 litra jest dostępna w różnych cenach w zależności od miejsca zakupu, ewentualnych promocji czy sezonowych rabatów. Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen Absolut Vodka, warto skonsultowanie się z lokalnymi sklepami alkoholowymi, supermarketami. Dobrym pomysłem jest też sprawdzenie cen online na stronach sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży alkoholi.

Czy właściciel marki Absolut Vodka posiada polski kapitał?

Absolut to wódka produkowana w Szwecji w miejscowości Ahus. Powstaje z zimowej odmiany pszenicy oraz wody głębinowej.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Absolut_%28w%C3%B3dka%29

Zobacz także: Domowe nalewki