Wolontariat - zrób coś dla Rozwoju Polski

Stworzenie tego serwisu wymagało zarówno wiele pracy jak i pieniędzy, ale wiemy, że było warto. Jednak teraz, aby nie zaprzepaścić pokładanych w nas nadziei stoimy przez jeszcze większym wyzwaniem. Chodzi o rozwój bazy danych zawierającej jak największą liczbę marek i firm dostępnych na polskim rynku. Choć z tygodnia na tydzień wciąż przybywa w niej pozycji to mała cegiełka dołożona z Twojej strony będzie dla nas nieocenioną pomocą.

Wolontariat dla rozwoju Polski

Jak możesz pomóc?

To proste. Wystarczy, że założysz darmowe konto i na bazie informacji znalezionych w sieci lub własnej wiedzy dodasz chociaż jedną firmę lub markę, której jeszcze nie mamy. Sama instrukcja dodawania opisana szczegółowo jest pod tym linkiem. Nie musicie przejmować się zbytnio samymi opisami. Kluczem są dwie kwestie:

Czy coś jest polskie? & Czy coś jest wytwarzane w Polsce?

Co możesz zyskać?

Na dzień dzisiejszy jedynie satysfakcję, że przyczynisz się do poprawy sytuacji ekonomicznej w kraju. Być może Ty osobiście jeszcze tego nie odczujesz, ale Twoje dzieci i przyszłe pokolenia z pewnością. Budowana przez nas wspólnie zmiana świadomości z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

A może jakaś inna pomoc?

Oczywiście! Każdy, nawet najmniejszy gest, który może przyczynić się do popularyzacji naszego projektu będzie dla nas bezcenny. Poniżej lista tego typu działań:

1. Powiedz o nas swoim znajomym. Przy piwie, na potralu społecznościowym, w szkole, pracy - wszędzie. Być może wśród nich znajdą się osoby chętne do pomocy i w ten sposób osiągniemy jeszcze więcej.

2. Zamieść o nas informacje w Internecie. Masz stronę? Udzielasz się na forum? A może piszesz komentarze na portalach? Każda wzmianka, nawet nie zawierająca linka, tylko nazwę, może pomóc.

3. Zgłoś błąd na stronie. Zauważyłeś, że coś zmieniło właściciela, a u nas jeszcze o tym cicho? Skorzystaj z przycisku "Zgłoś błąd" i napisz o co chodzi. Z pewnością się tym zajmiemy.

4. Szukałeś czegoś w serwisie i nie znalazłeś?  Zgłoś nam ten brak za pomocą prostego formularza, pojawiającego się na stronie w momencie braku w bazie danych szukanej firmy/marki. Gwarantujemy, że  gdy za 14 dni wpiszesz ponownie tę nazwę, wynik już się pojawi.

5. Pobierz aplikację Polskie Marki i wesprzyj ją dobrą oceną - to da jej lepsze pozycje w sklepach z apkami i przyczyni się do jej popularyzacji.

 

Autor: Tomasz DziewulskiUżytkownik Chętny 2014-08-30 12:17:47 IP: 62.29.134.*
Taką inicjatywę warto wspierać.
Użytkownik Amy 2015-01-23 10:12:44 IP: 83.28.127.*
Od kilku tygodni staram się udzielać jako wolontariusz . Dla mnie dodanie firmy to chwila , a jeśli sporo osób poświęci taką ?chwilę? to bez wątpienia wesprze rozwój serwisu :)
Użytkownik Śliwa 2015-06-15 12:14:28 IP: 78.8.8.*
Ja bym proponował dodatkowo wyróżnić firmy, które nie wstydzą się pochodzenia i używają polskich nazw dla swoich produktów/marek. Reklamy są adresowane do Polskich odbiorców i nie zanieczyszczają języka wplatając zagraniczne słowa w reklamy.
Użytkownik loki 2016-01-16 04:42:59 IP: 77.252.146.*
Wiecie co mi przyszło do głowy?
promocja tego portalu pozwoli na stworzenie swoistego certyfikatu danej marki, już tłumaczę o co chodzi

Mianowicie możnaby stworzyć certyfikat o który ubiegałyby sie Polskie firmy, coś na kształt lików, firmy mogłyby się chwalić tysiącem pozytywów od konsumentów na opakowaniach, dajmy na to że wchodzę na ikonkę firmy i jeśli chcę polecić innym konsumentom to jednorazowo oceniam , taki odnośnik zaufania konsumentów ;) na opakowaniu drukowany byłoby jakieś fajne logo tego projektu, a ludzie zaczęliby kojarzyć polskie produkty ;) jednocześnie można by firme źle ocenzurować po aferze :D jak z tą żywnością ściąganą ze Szwecji która 20 lat po terminie jechała ... to taki luźny pomysł;) kibicuję

Przepisz kod z obrazka

81c6b287bf1ded4f478b637ec04f7642